• Informacje na temat:

  michael french

Artykuły na temat: michael french
 • "Autostrada do nieba": Zawarłem pakt z Bogiem

  Występ w familijnej produkcji miał ratować nadszarpniętą reputację słynnego aktora, niegdyś ulubieńca Ameryki. Co sprawiło, że ostatni serial w dorobku Michaela Landona okazał się sukcesem?

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • Schadenfreude

  Umiera kobieta uzależniona od heroiny. W związku z jej śmiercią detektyw Lilly Rush i jej zespół powracają do pozornie zamkniętej sprawy zagadkowego morderstwa z 1982 roku. Ofiara, Lindsay Chase (Andrea Savage), była współpracownicą zmarłej narkomanki. O zamordowanie Lindsay oskarżono jej męża, doktora Stephena Chase'a (Michael Hagerty - jako młody, Michael Bryan - French - współcześnie). Doktor...

 • Warsaw Music Week. Kto wystąpi?

  W dniach 17-25 września odbędzie się cykl imprez muzycznych pod hasłem Warsaw Music Week. W stolicy pojawią się takie znamienitości muzyki elektronicznej, jak Unkle, Deadbeat, DJ Falcon czy Hanne Hukkelberg.

 • Anioły są wśród nas

  ...(Michael Landon). Jego pomocnikiem w czynieniu dobra był eks-gliniarz i alkoholik Mark Gordon. W tę rolę wcielił się Victor French, który w rzeczywistości też był przyjacielem Landona. Obaj panowie(...) przystojniaka, Landon ostro zaprotestował. Zażądał Frencha grożąc zerwaniem kontraktu! Michael i Mark zagrali więc razem i stworzyli uwielbiane przez widzów, ciepłe i sympatyczne postaci: naiwnego anioła...

 • Telewizyjne nagrody BAFTA

  Ogłoszono nominacje do telewizyjnej edycji nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA). Twórców dużego ekranu Akademia uhonorował już w lutym. Teraz przyszła kolej na najpopularniejsze programy telewizyjne.

 • "Domek na prerii": Piękny Dziki Zachód

  Ingallsów. Pomaga im w trudnych chwilach. Pięknie zagrał go Victor French, znany także z roli nawróconego alkoholika Gordona w serialu "Autostrada do nieba". Ten sympatyczny aktor zmarł w 1989 roku(...) przewróciła w głowie tym bardziej doświadczonym. Michael Landon, który także reżyserował serial, pochwały przyjął spokojnie i zajął się kolejną telewizyjną produkcją oraz... gromadką swoich dzieci. Po...

 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku" .

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  Zgodnie z przewidywaniami, "Lincoln", najnowszy film Stevena Spielberga, zdobył najwięcej - aż 12 nominacji do tegorocznych Oscarów. Bezprecendensowe są także nominacje dla 9-letniej Quvenzhane Wallis i 85-letniej Emanuelle Rivy - obie walczą o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.

 • Lordi: Hołd dla lat 80.

  W twórczości zespołu Lordi, nieoczekiwanego zwycięzcy 51. Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006, można odnaleźć echa twórczości hardrockowych potęg z lat 80., w stylu Kiss, Alice Coopera, czy grupy GWAR. - Dla mnie zespołem numer 1 jest zdecydowanie Motley Crue - zdradza INTERIA.PL basista OX.