• Informacje na temat:

  michael gambon zdjęcia

Artykuły na temat: michael gambon zdjęcia
 • "Amazing Grace": Kolejne gwiazdy

  Romola Garai ( "Vanity Fair" ), Michael Gambon ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) i Rufus Sewell ( "Obłędny rycerz" ) dołączyli do obsady filmu najnowszego filmu Michaela Apteda ( "Świat to za mało" ), zatytułowanego "Amazing Grace". Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

 • Profesor Dumbledore i De Niro

  Sir Michael Gambon, który w filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu" zagrał profesora Albusa Dumbledore'a, dołączył do obsady dramatu szpiegowskiego "The Good Shepherd". Reżyserem obrazu jest hollywoodzki gwiazdor Robert De Niro ( "Godsend" ).

 • Gwiazdy w krótkim metrażu

  Cztery gwiazdy kina - Hugh Jackman, Alan Rickman, Michael Gambon i Mary Elizabeth Mastrantonio, wystąpią w krótkometrażowym filmie zatytułowanym "Standing Room Only", nad którym pracuje australijska aktorka Deborry-Lee Furness. Będzie to jej debiut reżyserski. Film opowie perypetie kilku osób stojących w kolejce po bilety przed kasą jednego z londyńskich teatrów.

 • "Harry Potter i więzień Azkabanu": Ruszyły zdjęcia!

  W poniedziałek, 24 lutego, w Leavesden, w Anglii, rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części filmowych przygód Harry'ego Pottera. Nad pracami czuwa Alfonso Cuarón, który jest reżyserem filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu". Jeff Robinov, szef produkcji studia Warner Bros. Pictures, poinformował, że wszystko idzie zgodnie z planem.

 • Ekscentryczna Emma Thompson

  Emma Thompson i Michael Gambon wystąpią w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ("Wehikuł czasu").

 • Reżyser Robert De Niro na planie

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "The Good Shepherd" reżyserowanego przez Roberta De Niro ( "Godsend" ). Główne role w produkcji grają: Matt Damon ( "Tożsamość Bourne'a" ), Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ) i sam autor obrazu.

 • Annette Bening i Kevin Costner w westernie

  Annette Bening, gwiazda filmu "American Beauty" oraz Kevin Costner, bohater przeboju "Tańczący z wilkami" wystąpią wspólnie na planie współczesnego westernu "The Open Ranges". Tą produkcją hollywoodzki gwiazdor chce po kilkuletniej przerwie wrócić do reżyserii filmowej.

 • Joe Pesci u boku De Niro

  Joe Pesci ( "Chłopcy z ferajny" , "Kasyno" ) dołączył do obsady filmu "The Good Shepherd", reżyserowanego przez Roberta De Niro ( "Przylądek strachu" ). Główne role w produkcji grają: Matt Damon ( "Tożsamość Bourne'a" ), Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ) i sam autor obrazu.

 • Hołd dla Roberta Altmana

  Wybitny amerykański reżyser Robert Altman odbierze 24 stycznia specjalną nagrodę przyznawaną przez Brytyjski Instytut Filmowy. Wyróżnienie jest wyrazem uznania całego środowiska filmowego w Anglii dla twórczości artysty.

 • Oscarowy "Gosford Park" na ekranach polskich kin

  Nagrodzony Oscarem za scenariusz film "Gosford Park" Roberta Altmana wchodzi dzisiaj (10 maja) na ekrany polskich kin. Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 30. w Anglii.

Wideo na temat: michael gambon zdjęcia
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.