• Informacje na temat:

  michael george hiv

Artykuły na temat: michael george hiv
 • George Michael chciał się zabić

  George Michael (51 l.) przez wiele lat ukrywał przed matką, że jest gejem. Dopiero gdy zmarła, publicznie przyznał się do swojej orientacji.

 • George Michael boi się, że ma HIV

  George Michael (44 l.) poprosił o usunięcie z programu telewizyjnego wywiadu, w którym przyznaje się do swoich obaw związanych z testem na obecność wirusa HIV.

 • George Michael boi się AIDS

  ...44-letni brytyjski gej i znany piosenkarz George Michael deklaruje, że nie poddałby się testowi na HIV, ponieważ obawia się, że... wynik mógłby być pozytywny. To dość ekstremalny przykład kierowania się przysłowiem "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

 • Świetlny miecz z "Gwiezdnych wojen" na aukcji

  Liam Nesson będzie gospodarzem wielkiej aukcji na rzecz Unicef, podczas której odbędzie się licytacja niezwykłych gadżetów filmowych. Najcenniejszą nabytkiem organizatorów aukcji jest świetlny miecz z "Gwiezdnych wojen: Mrocznego widma", który ofiarował sam George Lucas. Swoją pomoc zadeklarowali również prowadzący aukcję Liam Nesson oraz Julia Roberts, Denzel Washington i inne gwiazdy.

 • Złożyli hołd Elizabeth Taylor

  Hollywood jest wstrząśnięte śmiercią Elizabeth Taylor. Z tej okazji wielu przedstawicieli środowiska artystycznego postanowiło w różny sposób złożyć hołd legendarnej, zmarłej 23 marca, aktorce.

 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

 • Oscarowe filmy: niewolnictwo, kosmos i AIDS

  Niewolnik z plantacji nie tracący nadziei na odzyskanie wolności, astronauci i chorzy na AIDS, którzy walczą o swoje życie oraz skomplikowane relacje emocjonalne w rodzinie - są wśród bohaterów i tematów dziewięciu historii z szansą na Oscara dla najlepszego filmu.

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.