• Informacje na temat:

  michael george z partnerem

Artykuły na temat: michael george z partnerem
 • Fadi Fawaz, partner George'a Michaela, przerywa milczenie!

  Fadi Fawaz, partner George'a Michaela, wyjawił na portalu społecznościowym, że to on znalazł zwłoki wokalisty.

 • George Michael planuje ślub

  Prawdopodobnie w czerwcu George Michael (43 l.) weźmie ślub ze swoim partnerem Kennym Gossem (48 l.), teksańskim przedsiębiorcą. Okazją do zawarcia cywilnego związku będzie 10. rocznica bliskiej znajomości obu panów.

 • Sharon Stone aktualnego partnera poznała w... Polsce!

  ...czasu spędza na Ibizie. Przy okazji przypomniano jej byłych partnerów. I tak, powróciły duchy przeszłości. Mężowie: George Englund, Michael Greenburg, Phil Bronstein, z którym w 2001 r. adoptowała syna...

 • George Michael planuje ślub

  42-letni George Michael zamierza pójść w ślady swojego przyjaciela Eltona Johna i skorzystać z wejścia w życie w Wielkiej Brytanii prawa o związkach homoseksualnych. Prawdopodobnie na początku 2006 roku wokalista zalegalizuje swój związek z długoletnim partnerem, Kenny'm Gossem (47 l.).

 • George Michael rozstał się z facetem

  ...48-letni brytyjski gwiazdor po 15 latach rozstał się z partnerem Kennym Gossem . Powodem zerwania było podobno upodobanie obu panów do używek.

 • George Michael opuszcza Kalifornię

  George Michael z okazji wydania nowej płyty postanowił zmienić otoczenie. Brytyjski wokalista wystawił na sprzedaż swą posiadłość w Los Angeles i razem ze swym partnerem ma zamiar przenieść się do Teksasu. Długo oczekiwany album "Patience" ukazuje się marcu.

 • George Michael porzucony przez partnera

  George Michael został sam. Wieloletni partner gwiazdora, Kenny Goss, postanowił zakończyć ich związek zmęczony swawolnym stylem życia piosenkarza.

 • George Michael: Skromny ślub

  W przeciwieństwie do swojego przyjaciela Eltona Johna George Michael (43 l.) nie zamierza urządzić hucznej imprezy z okazji zawarcia cywilnego związku ze swoim partnerem. Ślub z teksańskim przedsiębiorcą Kennym Gossem (48 l.) zaplanowany jest na czerwiec. "Żaden z nas nie będzie w sukni ślubnej" - mówi żartem popularny wokalista.

 • George Michael boi się AIDS

  ...44-letni brytyjski gej i znany piosenkarz George Michael deklaruje, że nie poddałby się testowi na HIV, ponieważ obawia się, że... wynik mógłby być pozytywny. To dość ekstremalny przykład kierowania się przysłowiem "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

 • George Michael znów w Los Angeles

  George Michael pojawił się wraz ze swym życiowym partnerem Kennym Gossem w środowy wieczór na premierze filmu "Gdyby ściany mogły mówić 2", nakręconym przez Anne Heche i Ellen Degeneres, które walczą o prawa obywatelskie dla homoseksualistów.