• Informacje na temat:

  michael hutchence

Artykuły na temat: michael hutchence
 • Kylie Minogue wciąż opłakuje zmarłego chłopaka

  Kylie Minogue (46 l.) rozpłakała się podczas wywiadu telewizyjnego, gdy dziennikarz spytał o zmarłego w 1997 roku Michaela Hutchence, z którym była kiedyś w związku.

 • Kylie Minogue wspomina Michaela Hutchence'a

  Gdyby żył, 22 stycznia skończyłby 55 lat. W dniu urodzin Michaela Hutchence'a, wokalisty grupy INXS, kolejny hołd oddała mu jego była partnerka, Kylie Minogue.

 • Kylie Minogue ma nowego "przyjaciela"!

  ...życiem uczuciowym i wiecznym gonieniem króliczka świat żyje już od 30 lat. Na długiej liście byli aktorzy, fotografowie, muzycy, modele, piosenkarze - w tym tak znani jak Michael Hutchence, Lenny...

 • Michael Hutchence: Samobójstwo czy wypadek?

  Dokładnie 15 lat temu (22 listopada 1997 roku) wokalista Michael Hutchence z zespołu INXS został znaleziony martwy w jednym z pokojów hotelowych w Sydney. Choć według oficjalnych ustaleń policji artysta popełnił samobójstwo, przyczyny śmierci do dziś budzą wątpliwości.

 • Dlaczego Michael Hutchence musiał umrzeć?

  "Wszystko przez Paulę Yates" - stwierdziła Patricia Glassop, matka wokalisty australijskiej formacji INXS, który kilka lat temu popełnił samobójstwo. Niestety, Paula nie ma nic na swoją obronę, bo sama zmarła we wrześniu br. z powodu przedawkowania narkotyków.

 • Kylie Minogue: Michael Hutchence wciąż mnie odwiedza

  Kylie Minogue, pochodząca z Australii wokalistka pop, przyznała, że wciąż odwiedza ją Michael Hutchence, jej były partner i wokalista formacji INXS, który w 1997 roku popełnił samobójstwo. Jak przyznała, nawiedził ją w dniu swego pogrzebu i od czasu do czasu nadal to robi. Nie przeszkadza mu w tym fakt, iż Kylie związana jest ostatnio z kolejnym mężczyzną.

 • INXS: To jednak było samobójstwo?

  Wyemitowany w niedzielę (14 września) w australijskiej telewizji film dokumentalny "The Last Days Of Michael Hutchence" ("Ostatnie dni Michaela Hutchence'a") miał na Antypodach rekordową oglądalność.

 • Znów zagra INXS

  Fani australijskiej grupy INXS, której wokalista Michael Hutchence popełnił samobójstwo w 1997 roku, znów będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubieńców na scenie. Zamiast "Suicidal Blonde" i innych znanych kompozycji zespołu, usłyszą jednak... "Don't Cry For Me Argentina."

 • Wokalista INXS w kinach

  Tragicznie zmarły lider australijskiej formacji Michael Hutchence doczeka się filmowej biografii.

 • INXS: 10. rocznica śmierci

  22 listopada 1997 roku w jednym z hoteli w Sydney samobójstwo popełnił Michael Hutchence, wokalista australijskiej formacji INXS.

Wideo na temat: michael hutchence
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.