• Informacje na temat:

  michael hutchence piosenkarz

Artykuły na temat: michael hutchence piosenkarz
 • Kylie Minogue ma nowego "przyjaciela"!

  ...życiem uczuciowym i wiecznym gonieniem króliczka świat żyje już od 30 lat. Na długiej liście byli aktorzy, fotografowie, muzycy, modele, piosenkarze - w tym tak znani jak Michael Hutchence, Lenny...

 • Michael Hutchence: Samobójstwo czy wypadek?

  Dokładnie 15 lat temu (22 listopada 1997 roku) wokalista Michael Hutchence z zespołu INXS został znaleziony martwy w jednym z pokojów hotelowych w Sydney. Choć według oficjalnych ustaleń policji artysta popełnił samobójstwo, przyczyny śmierci do dziś budzą wątpliwości.

 • Bono, wokalista i frontman irlandzkiej formacji U2, przerwał milczenie na temat śmierci Michaela Hutchence, jego bliskiego przyjaciela, frontmana grupy INXS, który trzy lata temu popełnił samobójstwo. Piosenkarz twierdzi, że o tragedii zadecydowało tak naprawdę pół godziny.

 • Gdzie są prochy Michaela Hutchence'a?

  Zaginęły prochy Michaela Hutchence'a, tragicznie zmarłego wokalisty australijskiej grupy INXS, które były umieszczone w specjalnej poduszce, znajdującej się w domu zmarłej niedawno Pauli Yates. Pierwotnie myślano, że zabrała je przyjaciółka byłej partnerki piosenkarza, lecz zaprzecza temu Patricia Glassop, jego matka.

 • "Nigdy nie ufaj artyście"

  - Nigdy nie ufaj artyście. Artyści to utalentowani kłamcy i kłamstwem zarabiają na życie - mówi lider grupy U2 w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas.