• Informacje na temat:

  michael jackson artykuł

Artykuły na temat: michael jackson artykuł
 • Niania dzieci Jacksona dementuje plotki

  Grace Rwaramba, była niania dzieci zmarłego króla pop Michaela Jacksona , zdementowała doniesienia, jakoby wielokrotnie przeprowadzała płukanie żołądka uzależnionemu od leków gwiazdorowi. Co więcej, kobieta twierdzi, że rewelacje podane przez gazetę "Times" są wyssane z palca, jako, że nawet nie udzieliła jej dziennikarzom żadnego wywiadu!

 • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

  Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.

 • Bartek Jędrzejak nieźle się wkurzył! "Gwiazda-Srazda! Kayah totalna żena!"

  ...scenie swojej ulubionej gwiazdy! "Od 20 minut cała sala czeka, aż Gwiazda-Srazda wyjdzie na scenę" - napisał wzburzony. Jędrzejak dodał również, że nawet gwiazdy światowego formatu, takie jak Michael Jackson czy też Adele nie pozwalały sobie na lekceważenie swoich fanów. Co ciekawe, jego pełen irytacji wpis zniknął już z Facebooka. Może koncert Kayah był tak dobry, że Bartek Jędrzejczak wstydził...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Madonna królową brukowców

  .... artykułów, których był bohaterem. W 2009 roku nikomu jednak nie udało się pobić Michaela Jacksona, którego śmierć w czerwcu, sprawiła, że to o nim pisano najwięcej.(...)Autorka dziesiątek hitów, w tym "Material Girl", udowodniła, że jej gwiazda nie blednie. W brytyjskiej prasie od 2000 roku pojawiło się ponad 45 tys. artykułów na jej temat, dzięki czemu Madonna...

 • Michael Jackson żąda przeprosin

  Michael Jackson zażądał przeprosin od amerykańskiego magazynu "GQ" po tym, jak w czasopiśmie znalazła się kontrowersyjna sesja zdjęciowa z sobowtórem gwiazdora muzyki pop. Majowe wydanie gazety zawiera również obszerny artykuł na temat Jacksona zatytułowany "Where's Michael?" ("Gdzie jest Michael?").

 • Michael Jackson: Ławnik splagiatował?

  Ray Hultman, jeden z ławników w procesie Michaela Jacksona, pozwał wydawnictwo Silver Creek Entertainment. Powód został ponoć wprowadzony w błąd podczas podpisywania umowy na wydanie książki o procesie słynnego piosenkarza.

 • Michael Jackson bankrutem?

  Myung Ho Lee, menedżer, który przez wiele lat zajmował się interesami Michaela Jacksona twierdzi, że już niedługo Król Muzyki Pop będzie musiał przyznać się do tego, iż jest bankrutem. Sam Lee może się zresztą do tego przyczynić, bo właśnie pozwał gwiazdora do sądu domagając się zwrotu 11.5 miliona dolarów, które podobno ten od niego pożyczył.

 • Jackson jak Wiśniewski

  Amerykański wokalista, podobnie jak kilka dni temu lider Ich Troje, zaatakował dziennikarzy, oskarżając ich o pisanie "kłamstw".

 • Michael Jackson ma zamiar pozwać wydawcę brytyjskiego magazynu plotka rskiego "OK!", któremu wcześniej sprzedał prawo wyłącznego fotografowania swej wizyty w Oksfordzie, gdzie na tamtejszym uniwersytecie wygłosił przemówienie.

Wideo na temat: michael jackson artykuł
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.