• Informacje na temat:

  michael jackson całuje się

Artykuły na temat: michael jackson całuje się
 • Serialowy przewodnik

  Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

 • Michael Jackson miał romans z kobietą z Europy Wschodniej?

  Byli ochroniarze piosenkarza Michaela Jacksona ujawniają kolejne sekrety zmarłego w 2009 roku Króla Popu.

 • Michael Jackson: Szokujące zeznania Wade'a Robsona

  Serwis RadarOnline dotarł do pozwu 31-letniego obecnie choreografa Wade'a Robsona, który oskarżył zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona o molestowanie seksualne w latach 1990-1997. Szczegóły sprawy są szokujące.

 • Jackson: Wzruszający film z dziećmi

  Zobacz film, na którym Michael Jackson bawi się z synem i córką!

 • Madonna teledyskami "łamie zasady"

  Madonna znalazła się aż trzykrotnie w pierwszej piątce wideoklipów, które - w opinii biorących udział w ankiecie stacji MTV - "łamały zasady". Wśród "laureatów" są także Britney Spears czy Michael Jackson.

 • Maciej Stuhr obejmuje Pati Sokół

  Ekscentryczna i odważna wokalistka nie spodobała się jurorom "X Factor", ale ciągle próbuje udowodnić, że nie mieli racji, wyrzucając ją z programu. Pati Sokół prezentuje swój nowy teledysk, z gościnnym udziałem Macieja Stuhra.

 • Ulubione teledyski Brytyjczyków

  Popularna wśród brytyjskiej młodzieży stacja telewizyjna Channel 4 przeprowadziła ankietę na najlepsze teledyski wszech czasów. Na pierwszym miejscu znalazł się wideoklip Michaela Jacksona do piosenki "Thriller".

Wideo na temat: michael jackson całuje się
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.