• Informacje na temat:

  michael jackson geniusz

Artykuły na temat: michael jackson geniusz
 • Smutek po śmierci Jacksona

  Od Sydney po Rio fani zmarłego w nocy wokalisty i tancerza Michaela Jacksona opłakują odejście "króla popu".

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Britney i Justin składają hołd Jacksonowi

  Britney Spears i Justin Timberlake oddają część zmarłemu "królowi popu", Michaelowi Jacksonowi.

 • Michael Jackson w Virgin?

  Oficjalnie wciąż nie zakończyła się jeszcze kłótnia Michaela Jacksona z wytwórnią Sony Music, a już pojawiły się plotki mówiące, iż amerykański gwiazdor muzyki pop podpisze kontrakt z koncernem EMI. Do tego kroku namawia go Janet Jackson, która sama związana jest z działającą w ramach tej firmy wytwórnią Virgin.

 • Serialowe wieści zza oceanu: nowości i kasacje

  ...: Corey Hawkins, Dan Bucatinsky, Anna Diop, Miranda Otto. APB Po śmierci najlepszego przyjaciela ekscentryczny miliarder i komputerowy geniusz kupuje sobie... posterunek policji. Bohater zamierza(...) serialu o przygodach Angusa MacGyvera stoją R. Scott Gemmill ("Agenci NCIS: Los Angeles") oraz producenci oryginału Henry Winkler i Michael Clear. Według zapowiedzi, fabuła serii ma koncentrować się na...

 • Pamięci Michaela Jacksona

  1 listopada wspominamy artystę, który jak żaden inny w ostatnich dekadach wpływał na masową wyobraźnię. 25 czerwca 2009 roku zmarł w wieku 50 lat Michael Jackson.

 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  ...) oraz Adria Arjona ( Dorothy Gale). Partnerują im Oliver Jackson-Cohen, Ana Ularu, Mido Hamada, Jordan Loughran, Gerran Howell oraz Joely Richardson. Premiera: 6 stycznia 2017. Tabu "Tabu" to(...). Twórcami ośmioodcinkowego serialu są Steven Knight, Tom Hardy oraz Chips Hardy. Obok Hardy'ego na ekranie zobaczymy m.in. Oonę Chaplin (Zilpha Geary), Davisa Haymana (Brace), Michaela Kelly'ego (dr...

 • Michael Jackson: Powrót króla

  Ostatnie miesiące mogą się Michaelowi Jacksonowi kojrzyć tylko z nieprzyjemnościami. Zamieszanie wokół muzyka powstawało głównie ze względu na skandale obyczajowe, a nie z powodu jego muzycznego geniuszu. Król pop szykuje się jednak do powrotu na scenę muzyczną, a sztab fachowców pracuje w tej chwili nad tym, jak spowodować, by gwiazda piosenkarza znowu zaświeciła dawnym blaskiem.

 • Michael Jackson - brak słów

  O nim i o jego twórczości powiedziano już właściwie wszystko. Nie pominięto żadnego osiągnięcia, żadnej płyty, żadnego przeboju. Michael Jackson na zawsze wpisał się w historię muzyki.

 • Michael Jackson miał zagrać Iron Mana?

  Michael Jackson planował sfilmować "Iron Mana" na wiele lat przed ekranizacją słynnego komiksu.

Wideo na temat: michael jackson geniusz
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.