• Informacje na temat:

  michael jackson i jego nos

Artykuły na temat: michael jackson i jego nos
 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  Fakt, iż Michael Jackson (†51 l.) był łysy, ujawniono dopiero w przeprowadzonej w 2009 roku sekcji zwłok.

 • Nos Jacksona uratowany

  Michael Jackson przeszedł ostatnio kolejną operację plastyczną. Tym razem chirurgicznie skorygowano nos gwiazdora, używając do tego przeszczepionej z ucha chrząstki.

 • Jackson naprawdę się wybielał?

  Asystentka jednego z chirurgów plastycznych Michaela Jacksona twierdzi, że stosował on bardzo drastyczne i bolesne zabiegi, by wybielić swoją skórę. Dlatego też już wiele lat temu uzależnił się od środków przeciwbólowych.

 • Michael Jackson był uzależniony?

  Wstrząsająca opowieść o kompleksach Michaela Jacksona: Katherine Jackson ujawniła, że jej syn był uzależniony od operacji plastycznych. Przypomnijmy, że wokalista często zaprzeczał, jakoby wielokrotnie korzystał z usług chirurgów.

 • Dramat Jacksona

  Michael Jackson (50 l.) płaci obecnie wysoką cenę za operacje plastyczne, którym poddawał się w minionych latach. Jak donoszą brytyjskie media, organizm gwiazdora zaatakowany został przez bakterię gronkowca, która dosłownie "zżera" jego twarz!

 • Michael Jackson na cenzurowanym

  Zwariowana amerykańska komedia "Straszny film 3" być może nigdy nie trafi do kin w Wielkiej Brytanii. Powód? Dystrybutorzy przestraszyli się afery związanej z niedawnym oskarżeniem słynnego piosenkarza Michaela Jacksona o pedofilię. Tymczasem autorzy hollywoodzkiego filmu drwią w swoim filmie z gwiazdora estrady, sugerując jego niezbyt normalne skłonności do dzieci...

 • Jackson znowu chce się operować!

  Legenda muzyki pop Michael Jackson chce podobno poddać się jeszcze kilku operacjom plastycznym przed swoim wielkim powrotem na scenę w lipcu w Londynie.

 • Jackson atakuje Eminema

  Michael Jackson zachęca swych fanów do protestowania przeciwko decyzji MTV o dalszym emitowaniu teledysku Eminema do piosenki "Just Lose It". W teledysku raperowi, przebranemu za "Króla Popu Na Wygnaniu", odpada nos i roi się w nim od aluzji dotyczących oskarżenia piosenkarza o molestowanie seksualne nieletnich.

 • Po sekcji: Jackson był w przerażającym stanie!

  Skrajnie niedożywione ciało Michaela Jacksona nosi ślady wielu operacji plastycznych i blizny po dożylnych aplikacjach środków przeciwbólowych. "Król popu" był łysy, a prawa strona jego nosa... zapadła się.

 • M. Jackson: Niezwykły strój

  Michael Jackson aktywnie odpoczywa w Bahrajnie, gdzie najwyraźniej dobrze się bawi. Wokalista, oczyszczony w czerwcu z zarzutów o molestowanie seksualne nieletniego chłopca, wynajął park wodny Wild Wadi Centre, gdzie pojawił się w zaskakującym stroju kąpielowym.