• Informacje na temat:

  michael jackson i plotki

Artykuły na temat: michael jackson i plotki
 • Zagraniczne media spekulują na temat rzekomego ślubu córki Michaela Jacksona!

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Michael Jackson nie żyje

  ...50-letni król muzyki pop Michael Jackson zmarł w wyniku zatrzymania akcji serca. Miał 50 lat. Według niepotwierdzonych informacji, przedawkował silny lek przeciwbólowy, od którego był uzależniony.

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Niania dzieci Jacksona dementuje plotki

  Grace Rwaramba, była niania dzieci zmarłego króla pop Michaela Jacksona , zdementowała doniesienia, jakoby wielokrotnie przeprowadzała płukanie żołądka uzależnionemu od leków gwiazdorowi. Co więcej, kobieta twierdzi, że rewelacje podane przez gazetę "Times" są wyssane z palca, jako, że nawet nie udzieliła jej dziennikarzom żadnego wywiadu!

 • Michael Jackson w Virgin?

  Oficjalnie wciąż nie zakończyła się jeszcze kłótnia Michaela Jacksona z wytwórnią Sony Music, a już pojawiły się plotki mówiące, iż amerykański gwiazdor muzyki pop podpisze kontrakt z koncernem EMI. Do tego kroku namawia go Janet Jackson, która sama związana jest z działającą w ramach tej firmy wytwórnią Virgin.

 • Umarła jak Michael Jackson

  Michaela Jacksona. Akorka miała zażywać go z powodu dolegliwości związanych z powikłaniami po operacjach plastycznych. Krążyły także plotki , że zmagała się z anoreksją i zażywała kokainę. "Bardzo się...

 • Michael Jackson i 50 Cent: Bzdura!

  Rzeczniczka prasowa wytwórni Two Seas, dla której nowy album nagrywa obecnie Michael Jackson, wyśmiała pojawiające się ostatnio plotki o rzekomej współpracy byłego "Króla Popu" z raperem 50 Centem. "Nie wiem, kto wymyśla takie bzdury" - skomentowała Sue Harris.

 • Dom Jacksona ponownie na sprzedaż

  Choć Michael Jackson nie żyje już od blisko trzech lat, wciąż nie znalazł się kupiec na jego willę w Los Angeles. Teraz dom zostaje ponownie wystawiony na sprzedaż. Cena - 23,9 mln dolarów.

 • Michael Jackson kocha dzieci

  Amerykański wokalista nie przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat i zapewnia, że wciąż kocha dzieci.

Zdjęcia na temat: michael jackson i plotki
Wideo na temat: michael jackson i plotki
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.