• Informacje na temat:

  michael jackson jako dziecko

Artykuły na temat: michael jackson jako dziecko
 • Pokojówka Michaela Jacksona Adrian McManus: Wszędzie były słoiki po wazelinie i zdjęcia chłopców

  ..., że bała się, "powiedziano jej bowiem, że ochroniarze Michaela mogą wynająć mordercę". Przypomnijmy, że w 2003 r. policja wkroczyła do domu Jacksona w związku z oskarżeniami o pedofilię. Raport(...) twierdzą, że w latach 90. byli molestowani przez Jacksona. W pokazanym na festiwalu Sundance dokumencie ze szczegółami opowiadają, do czego zmuszał ich Michael Jackson. Rodzina Jacksona potępiła film...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Brandon Howard synem Michaela Jacksona!

  Po 30 latach odnalazł się syn Michaela Jacksona. Tak wynika z porównania badań genetycznych, które zamieścił portal FilmOn.com!

 • Kolejne dziecko Michaela Jacksona?

  W niedzielę, 28 maja, Michael Jackson (48 l.) odwiedził jeden z sierocińców w Tokio, stolicy Japonii. Według amerykańskich dziennikarzy, niewykluczone, że jedno z podopiecznych takiego ośrodka wkrótce zostanie dzieckiem popularnego wokalisty. Jackson podobno rozważa adopcję.

 • James Safechuck oskarża Michaela Jacksona o molestowanie!

  James Safechuck (36 l.), który jako mały chłopiec pojawił się w reklamie Pepsi wraz z Michaelem Jacksonem, twierdzi, że król popu wykorzystywał go seksualnie.

 • Michael Jackson znów w Jackson 5!

  Michael Jackson znów zaśpiewa w rodzinnym zespole Jackson 5, w którym jako dziecko rozpoczynał muzyczną karierę. Na początek reaktywowana grupa wyruszy na tournee, w planach jest również nagranie studyjnej płyty.

 • Michael Jackson żyje i ukrywa się?

  Strona internetowa, której autor twierdzi, że Król Pop, Michael Jackson , żyje i ukrywa się w przebraniu słynnej w USA ofiary poparzeń, Dave Dave'a, robi furorę w sieci, osiągając około milion odsłon dziennie.

 • Michael Jackson kupił swoje dzieci?

  Kolejne rewelacje pochodzące z kilkustronnicowego fragmentu wspomnień Jermaine'a Jacksona, starszego brata słynnego Michaela, ujrzały światło dzienne. Tym razem dotyczą dzieci gwiazdora, które ponoć nie są jego biologicznymi potomkami!

 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został "król popu", Michael Jackson . Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.

 • Michael Jackson ma szansę uniknąć kłopotliwego procesu, związanego z oskarżeniami o naruszenie praw autorskich przez zespół Jackson 5, w którym występował jako dziecko. Aby jednak tak się stało, jego prawnicy muszą przystać na ugodę proponowaną przez autora pozwu, Gordona Keitha, szefa wytwórni płytowej Steeltown Records.