• Informacje na temat:

  michael jackson live

Artykuły na temat: michael jackson live
 • Michael Jackson żyje i ukrywa się?

  Strona internetowa, której autor twierdzi, że Król Pop, Michael Jackson , żyje i ukrywa się w przebraniu słynnej w USA ofiary poparzeń, Dave Dave'a, robi furorę w sieci, osiągając około milion odsłon dziennie.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Pamiątkowe bilety dla fanów Jacksona

  Fani zmarłego w ubiegłym tygodniu Michaela Jacksona, którzy kupili bilety na jego londyńskie koncerty, mogą otrzymać zwrot pieniędzy lub dostać pamiątkowy bilet.

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • "Dr Murray mówił, że Michael jest całkowicie zdrowy"

  Na toczącym się przed sądem w Los Angeles procesie Conrada Murraya , osobistego lekarza zmarłego w 2009 r. "króla popu" Michaela Jacksona , świadek Kathy Jorrie oświadczyła w środę, że Murray wielokrotnie zapewniał ją, iż stan zdrowia Jacksona "jest doskonały" .

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Gwiazdor "Breaking Bad" upił się z Królem Popu

  Znany z seriali "Kości" i "Breaking Bad" aktor Aaron Paul wspomina spotkanie z Michaelem Jacksonem.

 • Michael Jackson: Biletów brak!

  Wszystkie bilety na koncerty Michaela Jacksona zostały sprzedane!

 • Firma odpiera oskarżenia matki Jacksona

  Prawnik firmy pozwanej przez matkę Michaela Jacksona zakwestionował zarzuty stawiane AEG Live oraz zdystansował się wobec lekarza oskarżonego w sprawie śmierci gwiazdora.

 • Michael Jackson: Szokująca treść maili

  W poniedziałek (29 kwietnia) rozpoczął się proces, w którym rodzina zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona żąda od firmy koncertowej AEG Live 40 miliardów dolarów zadośćuczynienia.

Wideo na temat: michael jackson live
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.