• Informacje na temat:

  michael jackson miejsce pochówku

Artykuły na temat: michael jackson miejsce pochówku
 • Gdzie pochowany zostanie Jackson?

  Podczas gdy ciało zmarłego "króla pop", Michaela Jacksona, spoczywa tymczasowo na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles, rodzina gwiazdora nie może dojść do porozumienia w kwestii miejsca jego stałego pochówku.

 • Pogrzeb Michaela we wtorek

  Publiczny pogrzeb Michaela Jacksona odbędzie się we wtorek, 7 lipca, w hali sportowej Staples Center w Los Angeles - poinformowali w czwartek reprezentanci rodziny zmarłego artysty.

 • Gdzie pochowają Jacksona?

  Brat Michaela Jacksona nie chce, aby zmarły pod koniec czerwca "król popu" był pochowany obok "złych ludzi". Miejsce ostatniego spoczynku wokalisty wciąż nie jest znane.

 • Co z ciałem Jacksona?

  Po zakończeniu publicznego pożegnania Michaela Jacksona pojawiły się pytania, co stanie się z ciałem zmarłego "króla popu".

 • Jacksonowie kupują prywatny cmentarz

  Rodzina Michaela Jacksona ma zamiar nabyć prywatny ogród, w którym miałoby zostać pochowane ciało muzyka.

 • Gdzie spocznie Elizabeth Taylor?

  Rodzina aktora Richarda Burtona, który był dwukrotnie mężem Elizabeth Taylor, zaproponowała w czwartek pochowanie jej w grobowcu rodzinnym w południowej Walii. Liz Taylor zmarła w środę w wieku 79 lat.

Wideo na temat: michael jackson miejsce pochówku
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.