• Informacje na temat:

  michael jackson na co chorował

Artykuły na temat: michael jackson na co chorował
 • Nie żyje ojciec Michaela Jacksona. ​Joe Jackson miał 89 lat

  W środę 27 czerwca, dwa dni po dziewiątej rocznicy śmierci Michaela Jacksona, zmarł Joe Jackson, ojciec króla popu. Muzyk przegrał walkę z rakiem. Miał 89 lat.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  Dern, Larą Flynn Boyle, Lindą Evangelistą. W 1990 roku poślubił Desiree Gruber. Michael Ontkean − szeryf Harry S. Truman Michael Ontkean po swoim występie w "Twin Peaks" grał głównie w filmach telewizyjnych i serialach. Ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu "Sophie" i "North Shore". W latach 1997-2000 występował w znanej serii grozy "The Outer Limits". Żonaty z Jamie Smith Jackson. Mają dwie...

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Ujawniono wyniki sekcji zwłok Murphy

  ...łaknienia. Zobacz również: Umarła jak Michael Jackson(...)32-letnia Murphy zmarła nagle w wyniku rozległego zawału serca w swoim domu w Los Angeles. W czwartek, 4 lutego, koroner ujawnił część wyników sekcji zwłok aktorki. W dniu śmierci Brittany chorowała...

 • Michael Jackson był uzależniony?

  Wstrząsająca opowieść o kompleksach Michaela Jacksona: Katherine Jackson ujawniła, że jej syn był uzależniony od operacji plastycznych. Przypomnijmy, że wokalista często zaprzeczał, jakoby wielokrotnie korzystał z usług chirurgów.

 • Żałoba i refleksje fanów Jacko

  Nagła śmierć Michaela Jacksona była w piątek głównym tematem w amerykańskich mediach i niemal jedynym w telewizji.

 • Kolejna córka Michaela Jacksona?

  Siostrzenica piosenkarki Diany Ross uważa się za córkę zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona. 35-letnia Mocienne Petit Jackson złożyła w sądzie wniosek o przeprowadzenie testów DNA.

 • Wspominamy "Króla" i innych muzyków

  Niespodziewana śmierć Michaela Jacksona to największa strata w muzycznym świecie ostatnich 12 miesięcy. Wspominamy również innych zmarłych w tym czasie.

 • Lekarz Jacksona choruje w więzieniu

  Odbywający karę pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona doktor Conrad Murray narzeka na więzienną dietę.

Wideo na temat: michael jackson na co chorował
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.