• Informacje na temat:

  michael jackson obrazy

Artykuły na temat: michael jackson obrazy
 • Iza Miko: Niespodziewany sukces!

  Jedna z prac Izy Miko (36 l.) zawisła w domu należącym niegdyś do Michaela Jacksona!

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Portret konny Jacksona sprzedany

  Za 175 tys. dolarów sprzedano w czasie targów sztuki współczesnej Art Basel w Miami obraz przedstawiający Michaela Jacksona w zbroi, siedzącego na koniu.

 • Michael Jackson w zbroi

  Za 175 tysięcy dolarów sprzedano w czasie targów sztuki współczesnej Art Basel w Miami obraz przedstawiający Michaela Jacksona w zbroi, siedzącego na koniu.

 • Co się dzisiaj dzieje ze słynną Shazzą?

  ...i zwalczali.  Niestety, nieżyczliwi kilka razy pokrzyżowali jej plany. Do dzisiaj twierdzi, że miała zagrać jako support przed koncertem Michaela Jacksona na warszawskim Bemowie. "Michael chciał, aby zagrał(...) mieszka w jednym z warszawskich apartamentowców. Shazza (46 l.) zamiast śpiewać woli malować erotyzujące obrazy, które już od kilku lat bez problemu znajdują nabywców. "Taki mój wybór i moje prawo...

 • Jackson w 30 sypialniach

  Michael Jackson upatrzył już sobie rezydencję, w której zamieszka w trakcie serii 50 koncertów w Londynie.

 • "Shrek 2" faworytem

  "Shrek 2" przewodzi wśród tytułów mających największe szanse na tegoroczne nagrody People's Choice Awards. Listę filmów nominowanych do wyróżnień ogłoszono w piątek, 3 grudnia. "Shrek 2" ubiegać się będzie między innymi o nagrodę w kategorii "Najlepszy film". W rywalizacji o zaszczytne miano zmierzą się także obrazy "Fahrenheit 9.11" , "Iniemamocni" , "Spider-Man 2" oraz "Zakochany bez

 • Kłócą się o majątek po zmarłym

  Warta zawrotne 900 milionów dolarów kolekcja sztuki należąca do zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona stała się przedmiotem sporu pomiędzy rodziną piosenkarza, zarządcami majątku artysty, a przyjaciółmi Króla Popu.

 • To na nie czekamy. Najlepsze filmy 2013

  Musicale i adaptacje komiksów. Komedie i kameralne dramaty. Superprodukcje i obrazy biograficzne. Prezentujemy 10 najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku.

 • Oscary 2002: Najlepsze efekty specjalne

  Rozpoczął sie wyścig po Oscara za najlepsze filmowe efekty specjalne. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła w środę wieczorem, 9 stycznia, że wytypowano osiem produkcji, których efekty wizualne uznano za najlepsze. Spośród nich zostaną wybrane trzy obrazy, które otrzymają nominację do tegorocznego Oscara. O tym, kto został nominowany dowiemy się 12 lutego na specjalnej konferencji prasowej.

Wideo na temat: michael jackson obrazy
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.