• Informacje na temat:

  michael jackson omer bhatti

Artykuły na temat: michael jackson omer bhatti
 • To jest jego dziecko?

  Czy 25-letni tancerz Omer Bhatti jest sekretnym synem zmarłego w czerwcu Michaela Jacksona? Wszystko wskazuje na to, że tak!

 • Jackson nie jest jego ojcem

  Omer Bhatti zaprzeczył, że jest synem "króla popu". Spekulacje dotyczące pokrewieństwa 25-letniego norweskiego tancerza z Michaelem Jacksonem pojawiły się w mediach po uroczystościach pogrzebowych piosenkarza w Los Angeles 7 lipca. Wówczas to Omer, w pierwszym rzędzie wraz z najbliższą rodziną, opłakiwał śmierć muzyka.

 • Sąd: Nie jest córką Michaela Jacksona

  Sąd w Los Angeles odrzucił jako bezpodstawny pozew Mocienne Petit Jackson, która utrzymywała, że jest córką nieżyjącego Michaela Jacksona.

 • Syn Jacksona zagra ojca w filmie?

  Omer Bhatti, który uważany jest za nieślubne dziecko Michaela Jacksona, wcieli się w rolę nieżyjącego artysty w biograficznym filmie o "Jacko".

Wideo na temat: michael jackson omer bhatti
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.