• Informacje na temat:

  michael jackson płacze

Artykuły na temat: michael jackson płacze
 • Smutek po śmierci Jacksona

  Od Sydney po Rio fani zmarłego w nocy wokalisty i tancerza Michaela Jacksona opłakują odejście "króla popu".

 • "Uwielbiam Michaela Jacksona"

  Gareth Gates to jeden z finalistów brytyjskiego programu "Idol". Latem 2001 roku otarł się o zwycięstwo i ostatecznie zajął drugie miejsce, tuż za Willem Youngiem. Wokalista, mimo młodego wieku, ma już na koncie pierwsze sukcesy, głównie w Anglii, w tym trzy nagrania numer 1 na brytyjskiej liście przebojów: "Unchained Melody", "Anyone Of Us" i "The Long And Winding Road" (duet z Willem Youngiem). Jego czwarty singiel "What My Heart Wants To Say" dotarł do miejsca piątego, ale kolejny - tym...

 • Pożegnanie Jacksona było "makabrycznym cyrkiem"

  Dziennikarz brytyjskiego brukowca w ostrych słowach krytykuje wczorajszą (7 lipca) ceremonię pożegnania Michaela Jacksona . Według niego, uroczystość pokazała, dlaczego król muzyki pop stał się głęboko nieszczęśliwym, samotnym dziwakiem.

 • 15-latka podcięła żyły z powodu koncertu?

  Kolejne doniesienia na temat samobójczej próby 15-letniej córki Michaela Jacksona.

 • Menadżer Jacksona: Zabił go film

  Uzależnienie Michaela Jacksona od leków wywołał telewizyjny film dokumentalny autorstwa brytyjskiego dziennikarza Martina Bashira, przedstawiający gwiazdora jako ekscentrycznego dziwaka i nieodpowiedzialnego ojca - twierdzi były menedżer króla popu, Dieter Wiesner.

 • Łzy i wściekłość byłej żony Króla Popu

  W środę (14 sierpnia) przed sądem w Los Angeles zeznawała Debbie Rowe. Była żona Michaela Jacksona została powołana jako świadek w sprawie o odszkodowanie za śmierć piosenkarza, którego od koncertowej firmy AEG Live żądają spadkobiercy artysty.

 • Janet Jackson nie chce oglądać "This Is It"

  Gwiazda pop Janet Jackson nie zamierza oglądać filmu dokumentalnego "This Is It", zawierającego fragmenty ostatnich prób koncertowych jej zmarłego brata Michaela , ponieważ, jak twierdzi, byłoby to dla niej zbyt bolesne przeżycie.

 • Nieudacznicy 2002 r.

  Brytyjski serwis muzyczny www.dotmusic.com podał zestawienie największych nieudaczników 2002 r. Na liście znajdują się osoby powiązane ze światem muzyki, które prawdopodobnie jak najszybciej chciałby o minionym roku zapomnieć oraz te działania w obrębie rynku muzycznego, które śmiało można nazwać porażką. Jak podaje serwis, wymienieni wykonawcy powinni w 2003 roku mocno przyłożyć się do pracy, inaczej grozi im emerytura.

 • Conrad Murray płacze i błaga o pomoc

  Do mediów wyciekła taśma, na której skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona lekarz łka, szlocha i skarży się na swoją - rzekomo dramatyczną - sytuację.

 • Na zawsze zostanie królem...

  W księgarniach jest już książka "Michael Jackson Król Popu 1958-2009" autorstwa Chrisa Robertsa. U nas możecie przeczytać obszerny fragment wstępu, a także wygrać egzemplarze tej biografii!

Wideo na temat: michael jackson płacze
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.