• Informacje na temat:

  michael jackson prawdziwa twarz

Artykuły na temat: michael jackson prawdziwa twarz
 • Paris Jackson: Chcą jej zabrać wszystko!

  Jej życie to piekło. Czternastolatka musi walczyć ze skłóconym klanem Jacksonów. Krewni nie cofną się przed niczym, by odebrać dziewczynce i jej braciom fortunę po ojcu.

 • Michael Jackson był wykastrowany?

  Michael Jackson został poddany jako nastolatek chemicznej kastracji, co tłumaczy niepowtarzalną barwę jego głosu. To hipoteza francuskiego chirurga i operowego pasjonata Alaina Branchereau, który wydał właśnie książkę "Michael Jackson, sekret głosu".

 • Córka Michaela Jacksona pobita przez ciotkę?

  Czy Janet Jackson zwyzywała i spoliczkowała Paris Jackson, córkę Króla Popu?

 • Histeryczne przyjęcie Jacksona w Londynie

  Przybycie Michaela Jacksona wywołało chaos w centrum Londynu, zwłaszcza przed hotelem "Dorchester", w którym artysta się zatrzymał. Gdy tylko pojawiła się czarna limuzyna wioząca króla muzyki pop, koczujący przez kilka godzin fani wpadli w prawdziwą histerię.

 • Proces Jacksona: Szokujące albumy

  Prokuratorzy oskarżający w procesie gwiazdy muzyki pop Michaela Jacksona zaprezentowali w piątek, 29 kwietnia, ławie przysięgłych znalezione w posiadłości piosenkarza Neverland albumy ze zdjęciami bawiących się nagich chłopców.

 • Proces Jacksona: Szokujące dowody

  Prokuratorzy oskarżający w procesie Michaela Jacksona zaprezentowali w piątek, 29 kwietnia, ławie przysięgłych, znalezione w posiadłości piosenkarza Neverland, albumy ze zdjęciami bawiących się nagich chłopców. Albumy te skonfiskowano podczas policyjnego przeszukania posiadłości w sierpniu 1993 r.

 • Prawdziwych idoli już nie ma

  Kiedyś fani szaleli za gwiazdami muzyki tak bardzo, że artyści obawiali się o swoje życie (niektórzy zresztą słusznie). Dziś już nikt - z Justinem Bieberem włącznie - nie budzi takich emocji jak Elvis Presley, The Rolling Stones czy The Beatles w latach 60.

 • 40 lat lidera Take That, czyli wyjść z boysbandu z twarzą

  Gary Barlow, człowiek stojący za niesamowitymi sukcesami zespołu Take That, w czwartek (20 stycznia) obchodzi 40. urodziny. Choć zaczynał karierę w sztucznie skonstruowanym boysbandzie, to w ciągu 15 lat stał się jednym z najwybitniejszych brytyjskich kompozytorów muzyki pop, a jego Take That są dziś największym zespołem w Anglii.

 • Weekend w kinie: Polański i inni

  W tym tygodniu do kin wchodzi długo oczekiwany przez widzów nowy film Romana Polańskiego "Autor widmo". Czy zamieszanie, jakie powstało wokół reżysera w związku z jego aresztowaniem spowoduje, że więcej osób zobaczy jego dzieło, czy też przyczyni się do odwrócenia się części publiczności od polskiego reżysera?

 • Była Miss Świata w obiektywie Bryana Adamsa

  Indyjska piękność Priyanka Chopra dołączyła do grona gwiazd, które użyczyły swej twarzy (i figury) marce odzieżowej Guess. Byłą Miss Świata w strojach z najnowszej kolekcji sfotografował na rzecz kampanii promocyjnej... piosenkarz Bryan Adams.