• Informacje na temat:

  michael jackson przed sekcją

Artykuły na temat: michael jackson przed sekcją
 • Jackson: są wyniki sekcji zwłok

  Michael Jackson zmarł w wyniku zastrzyku śmiertelnej dawki propofolu, silnego leku znieczulającego - poinformował w poniedziałek przedstawiciel koronera (lekarza sądowego) okręgu Los Angeles przedstawiając wyniki sekcji. Koroner zakwalifikował przypadek Jacksona jako zabójstwo.

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Po sekcji: Jackson był w przerażającym stanie!

  Skrajnie niedożywione ciało Michaela Jacksona nosi ślady wielu operacji plastycznych i blizny po dożylnych aplikacjach środków przeciwbólowych. "Król popu" był łysy, a prawa strona jego nosa... zapadła się.

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Bracia Jacksona w reality show

  Bracia nieżyjącego piosenkarza Michaela Jacksona wystąpią w programie typu reality show - ogłosiła amerykańska stacja A&E. Program zostanie poszerzony o dokument, który Jackie, Tito, Jermaine i Marlon Jacksonowie nakręcili w czerwcu przed śmiercią swojego brata.

 • Michael Jackson zostanie ekshumowany?

  Ponad rok po śmierci Michaela Jacksona, zwłoki gwiazdora mogą zostać ekshumowane - donoszą media.

 • Zagraniczne premiery jesieni

  ...". Pierwszy to serial nawiązujący klimatem i podejmowaną tematyką do "Parenthood" Jasona Katimsa, a drugi - dramat z Michaelem Weatherlym ("Agenci NCIS") w roli głównej. Po wakacyjnej przerwie wracają(...)" w którym się znalazła i wrócić na Ziemię. Obsada: Kristen Bell, Ted Danso, William Jackson, Jameela Jamil.    "Notorious" to z kolei jedna z nowych propozycji stacji ABC. Fabuła serialu powstała na...

 • Michael Jackson był nafaszerowany lekami

  Tuż przed śmiercią Michael Jackson był dosłownie nafaszerowany lekiem usypiającym - ujawniono podczas poniedziałkowej (6 maja) rozprawy.

 • Serialowy przewodnik

  Kiepskich" odc.383 Boczek przez przypadek wchodzi w posiadanie kapelusza, który należał do Michaela Jacksona. W efekcie sam staje się sławny. Wiele osób chce odkupić od niego cenną pamiątkę po(...) - przyjeżdża jeszcze raz do Marty. Błaga ją, by dała mu choć cień nadziei na to, że jeszcze kiedyś do siebie wrócą. Żona jednak nie chce z nim rozmawiać i bez słowa zamyka mu drzwi przed nosem... Małgosia...

 • Nagi Michael Jackson na łożu śmierci

  Podczas kolejnego dnia procesu w sprawie zagadkowej śmierci Michaela Jacksona prokuratura przedstawiła wstrząsające zdjęcia nagich zwłok Króla Popu. Poza tym kolejny świadek zeznający w sprawie nie miał wątpliwości co do zaniedbań oskarżonego doktora Conrada Murraya.

Wideo na temat: michael jackson przed sekcją
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.