• Informacje na temat:

  michael jackson sekcja wyniki

Artykuły na temat: michael jackson sekcja wyniki
 • Jackson: są wyniki sekcji zwłok

  Michael Jackson zmarł w wyniku zastrzyku śmiertelnej dawki propofolu, silnego leku znieczulającego - poinformował w poniedziałek przedstawiciel koronera (lekarza sądowego) okręgu Los Angeles przedstawiając wyniki sekcji. Koroner zakwalifikował przypadek Jacksona jako zabójstwo.

 • Michael Jackson zostanie ekshumowany?

  Ponad rok po śmierci Michaela Jacksona, zwłoki gwiazdora mogą zostać ekshumowane - donoszą media.

 • Ujawniono wyniki sekcji zwłok Murphy

  Znane są już wyniki sekcji zwłok zmarłej 20 grudnia ubiegłego roku Brittany Murphy . Aktorka miała zapalenie płuc i anemię; była także uzależniona od leków.

 • Podczas sekcji zwłok nie odkryto żadnych dowodów "rozmyślnego działania" ani "uszkodzeń ciała" Michaela Jacksona - poinformował Craig Harvey rzecznik okręgowego patologa dla Los Angeles.

 • Po sekcji: Jackson był w przerażającym stanie!

  Skrajnie niedożywione ciało Michaela Jacksona nosi ślady wielu operacji plastycznych i blizny po dożylnych aplikacjach środków przeciwbólowych. "Król popu" był łysy, a prawa strona jego nosa... zapadła się.

 • Nagi Michael Jackson na łożu śmierci

  Podczas kolejnego dnia procesu w sprawie zagadkowej śmierci Michaela Jacksona prokuratura przedstawiła wstrząsające zdjęcia nagich zwłok Króla Popu. Poza tym kolejny świadek zeznający w sprawie nie miał wątpliwości co do zaniedbań oskarżonego doktora Conrada Murraya.

 • Wyniki autopsji Jacksona za dwa tygodnie

  Biuro koronera w Los Angeles poinformowało, że pełen raport z autopsji zwłok króla popu Michaela Jacksona będzie znany później, niż zakładano.

 • Michael Jackson - idol z wieloma skazami

  Ameryka opłakuje śmierć króla popu Michaela Jacksona, ale media przypominają, że zmarły idol był postacią daleką od doskonałości, którą trudno stawiać za przykład młodzieży.

 • Zabójstwo Jacksona: to już "prawie pewne"

  W przyszłym tygodniu zostaną ujawnione wyniki autopsji Michaela Jacksona . Zgromadzone podczas śledztwa dowody niemal jednoznacznie wskazują na to, że Król Popu został zamordowany - donosi jeden z portali internetowych.

 • Podejrzany o śmierć gwiazdy?

  Policja Los Angeles ponownie przesłuchała w sobotę lekarza zmarłego w piątek amerykańskiego piosenkarza Michaela Jacksona.

Wideo na temat: michael jackson sekcja wyniki
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.