• Informacje na temat:

  michael jackson sprzedaje dom

Artykuły na temat: michael jackson sprzedaje dom
 • Iza Miko: Niespodziewany sukces!

  Jedna z prac Izy Miko (36 l.) zawisła w domu należącym niegdyś do Michaela Jacksona!

 • Jackson sprzedaje Neverland

  Michael Jackson chce się pozbyć swojej bajkowej posiadłości Neverland. Amerykański gwiazdor muzyki pop uważa, iż jego dom jest podsłuchiwany przez policję.

 • Opiekunka Violetty Villas wyprzedaje jej rzeczy na Allegro!

  .... Boli mnie to zwłaszcza, gdy pomyślę, że w USA w tym czasie lekarz Michaela Jacksona został już nie tylko osądzony, ale nawet zdążył wyjść z więzienia. Być może już 5 września sprawa karna zakończy(...), która zajmowała się nią w ostatnich latach. Przeciwko Elżbiecie B. toczy się postępowanie w sprawie unieważnienia testamentu Violetty Villas, w którym gwiazda przepisała dom gosposi. Syn twierdzi, że...

 • Sprzedają dom, w którym umarł Jackson

  Rezydencja, w której Michael Jackson doznał zatrzymania akcji serca i zmarł, została wystawiona na sprzedaż.

 • Diamentowy Michael Jackson

  W przyszłą środę, 15 listopada, po raz pierwszy od dłuższego czasu publicznie pojawi się Michael Jackson. "Król popu" zostanie uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości na gali World Music Awards w Londynie. W programie przewidziany jest także występ wokalisty na żywo.

 • Michael Jackson: HIStory

  Przeczytaj krótką biografię jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Zapłacą fortunę za kurtkę Michaela Jacksona?

  Czerwono-czarna kurtka, którą Michael Jackson miał na sobie w teledysku do przeboju wszech czasów - "Thrillera" - idzie pod młotek. Kurtka znajdzie się na aukcji, która potrwa 25 i 26 czerwca, w drugą rocznicę śmierci Króla Popu.

 • Michael Jackson - idol z wieloma skazami

  Ameryka opłakuje śmierć króla popu Michaela Jacksona, ale media przypominają, że zmarły idol był postacią daleką od doskonałości, którą trudno stawiać za przykład młodzieży.

 • Prawda o Jacksonie!

  Rzeczniczka prasowa legendy muzyki pop Michaela Jacksona podała prawdziwą wersję zdarzeń dotyczących artysty, relacjonowanych w ostatnim miesiącu przez media.

 • Oddajcie rzeczy Jacksonów

  Ponownie trwa batalia o odzyskanie przedmiotów rodziny Jacksonów wystawionych pod koniec maja na aukcję.

Wideo na temat: michael jackson sprzedaje dom
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...