• Informacje na temat:

  michael jackson wrak

Artykuły na temat: michael jackson wrak
 • Wyciekły maile. Jackson był "emocjonalnym wrakiem"?

  Wstrząsające e-maile z 2009 roku przeciekły do mediów. Wynika z nich, że przygotowujący się do serii 50 koncertów w Londynie Michael Jackson był w fatalnym stanie psychicznym.

 • Nowe dowody ws. śmierci Michaela Jacksona

  Proces w sprawie śmierci Michaela Jacksona wciąż się ślimaczy. Sędzia po raz kolejny przesunął datę pierwszych przesłuchań. Tym razem z powodu nowych materiałów dowodowych.

 • Dziennik Seymoura Hoffmana. Opisywał walkę z nałogiem

  W nowojorskim mieszkaniu Philipa Seymoura Hoffmana, który zmarł z przedawkowania narkotyków, odnaleziono dwa pamiętniki. Jak ujawniono, aktor opisywał w nich swoją walkę z uzależnieniem. Miał świadomość tego, co robi i jakich środków używa.

 • Senny oscarowy wyścig

  Minęła połowa roku. Trzy miesiące temu rozdano nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, a w ciągu trzech kolejnych miesięcy powinna rozpocząć się poważna kampania przed kolejną odsłoną Oscarów, które przyznane zostaną 29 lutego 2004 roku. Na razie w USA nie pojawiło się jednak zbyt wiele filmów, które mogą wstrząsnąć członkami Akademii.

Wideo na temat: michael jackson wrak
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.