• Informacje na temat:

  michael lohan

Artykuły na temat: michael lohan
 • Michael Lohan atakuje!

  Michael Lohan jest zdeterminowany, by zniszczyć swoją żonę, z którą właśnie się rozwodzi. Nagle zaczął kreować się w prasie na wrażliwego i troskliwego ojca, którego niezwykle trapi zachowanie 21(...) i Michaela Lohan - red.] i on bardzo chciał się z tobą zobaczyć, ale za bardzo się boi, co powiedziałaby mama". Cała ta szopka pana Michaela zaczyna być żałosna. Ale daleko jej jeszcze do sprawy ojcostwa...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Lindsay Lohan jest wrakiem człowieka przez traumę z dzieciństwa?

  W wieku 26 lat Lindsay Lohan zdążyła stać się pośmiewiskiem amerykańskiego show-biznesu: nie dość, że jej kariera aktorska od paru lat stoi w miejscu, to jeszcze ciągnie się za nią etykietka niezrównoważonej narkomanki. Matka Lindsay ma jednak na to wytłumaczenie...

 • Lohan "u progu śmierci"?

  Rzekomy narkotykowy nałóg Lindsay Lohan postawił ja "u progu śmierci" - alarmuje ojciec gwiazdy Michael Lohan.

 • Lindsay Lohan atakuje ojca

  Lindsay Lohan skrytykowała swojego ojca - Michaela Lohana - za to, że zmyśla na jej temat "niestworzone rzeczy", czym rani ją od kilku miesięcy.

 • Ojciec Lindsay Lohan zniesmaczony

  Lindsay Lohan ma wkrótce wcielić się w rolę gwiazdy porno Lindy Lovelace na potrzeby filmu biograficznego "Inferno", co nie podoba się jej ojcu Michaelowi, z którym gwiazda jest w ciągłym konflikcie.

 • Lohan porzuca Hollywood?

  Ojciec 21-letniej alkoholiczki i narkomanki Lindsay Lohan zdradza szokujące plany córki. Kochający media Michael Lohan niedawno pogodził się z Lindsay, która nie utrzymywała z nim kontaktu przez dobrych kilka lat. Kilkanaście dni temu spotkali się po raz pierwszy w klinice odwykowej w Utah, gdzie przebywa aktorka.

 • Lindsay Lohan na odwyku

  Po wyjściu z więzienia Lindsay Lohan spotkała się ze swoją mamą - Diną Lohan. Gwiazda jest skierowana bezpośrednio na kurację odwykową.

 • Ojciec Lindsay Lohan aresztowany

  Michael Lohan , ojciec gwiazdy Hollywood Lindsay , po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem i został aresztowany. Nowojorska policja potwierdziła, że trafił za kratki w czwartek, 28 stycznia.

 • Ojciec Lohan znowu aresztowany

  Michael Lohan - ojciec gwiazdy Hollywood Lindsay - po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem i został aresztowany. Nowojorska policja potwierdziła, że trafił za kratki w czwartek rano.

Zdjęcia na temat: michael lohan
Wideo na temat: michael lohan
 • Ojciec Lindsay Lohan się lansuje

  Michael Lohan na charytatywnej kolacji zorganizowanej dla najuboższych rodzin z okazji święta Dziękczynienia. Nowy Jork, 19 listopada

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Szczęśliwa Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan uśmiecha się do paparazzich, wychodząc z modnej restauracji Pastis w Nowym Jorku 26 grudnia. Aktorka przyjechała tu, by spędzić święta ze swoim ojcem Michaelem, z którym niedawno się pogodziła.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.