• Informacje na temat:

  michael london

Artykuły na temat: michael london
 • Hugh Laurie znowu będzie leczył!

  ...świata pełnego przemocy, niebezpieczeństw i korupcji. Za serial odpowiadają autor książki Kem Nunn, Alexandra Cunningham ("Gotowe na wszystko"), Michael London ("The Astronaut Wives Club") oraz...

 • Michael Buble: Król coverów w Krakowie

  We wtorek, 4 listopada, w Kraków Arenie wystąpi kanadyjski gwiazdor Michael Buble.

 • Gwiazdy po latach: "Domek na prerii"

  ...! W dorosłym życiu zasłynęła głównie z ról w wyciskaczach łez i filmach klasy B. Prywatnie dwukrotnie rozwiedziona. Ma dwóch synów Dakotę i Michaela (na cześć Michaela Londona). Sidney i Lindsay Greenbush(...)Michael Landon, czyli Charles Ingalls Naprawdę nazywał się Eugene Maurice Orowitz. Na ekranie zadebiutował w "Szalonych latach" u boku Barbary Stanwyck. W latach 50. pojawiał się gościnnie...

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • Agustin Egurrola

  ...finalistami największych międzynarodowych turniejów tanecznych w kategorii Rising Stars - w Blackpool i International zdobyli trzecie miejsce, w UK Open Championship -drugie, w Open London Championship w 1999 - pierwsze. Tańca uczył się u najlepszych polskich i zagranicznych nauczycieli - Iwony i Arka Pavlovićów, Grahama Oswicka, Michaela Stilianos, Coline James, Hansa Galke, Juka Hapolainena...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Rozebrała się... charytatywnie

  ...44-letnia aktorka pojawia się w reklamie firmy odzieżowej London Fog nago razem ze swoim narzeczonym - Michaelem Boltonem, który swoim płaszczem zakrywa część ciała aktorki. Zyski z reklamy zostaną(...) udział w kampanii firmy London Fog. W zeszłym roku płaszcze tej firmy reklamowała Teri Hatcher.

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Open'er 2015: Swans, Eagles of Death Metal i inni

  Pierwsze open'erowe ogłoszenia w 2015 roku to różnorodny zestaw. Od legendy alternatywy, przez kameralny folk po polską sensację ubiegłego roku.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

Zdjęcia na temat: michael london