• Informacje na temat:

  michael mann zdjęcia

Artykuły na temat: michael mann zdjęcia
 • Dustin Hoffman gwiazdą "Luck"

  Michael Lombardo, dyrektor programowy HBO, ogłosił, że stacja podejmie się produkcji nowego serial zatytułowanego "Luck". Główną rolę ma w nim zagrać Dustin Hoffman, gwiazda takich filmów, jak "Rain Man" czy "Sprawa Kramerów".

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  ...aktorka i piosenkarka urodziła się w Londynie. Jest córką Michaela d’Abo, byłego wokalisty zespołu "Manfred Mann". - Zaczęła komponować w wieku 3 lat. Podczas jazdy samochodem napisała piosenki o kotach(...) (Michael) Wcielił się w pierwszego męża Karen. Nie zyskał aprobaty teścia, ponieważ był hipisem i pacyfistą. David Schwimmer zrobił największą karierę telewizyjną spośród wszystkich członków obsady...

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • Skasowali serial

  ...producenci wykonawczy David Milch i Michael Mann oraz kierownictwo HBO podjęli decyzję o zakończeniu produkcji serialu "Luck". Oto oficjalne oświadczenie:   "Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Na(...) włożyliśmy całe nasze serce w ten serial, który miał wspaniałą obsadę, ekipę produkcyjną  i scenarzystów. Nasza współpraca była niezwykle udana i chcemy kontynuować ją w przyszłości" - powiedzieli Michael...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Serialowy przewodnik

  ...przeczucia, bo choć pacjent jest młody, poważnie choruje na serce. Konicę odwiedza teściowa, Irena. Kobieta pokazuje mu zdjęcia, na których widać go z Klaudią. Okazuje się, że Marta walczy o odzyskanie dzieci(...) koncepcje i dochodzi między nimi do konfliktu. "Na linii strzału" ODC.33 Pod opiekę Shannon i Manna trafia były mafioso i płatny zabójca, Dominic. Mary musi interweniować, gdyż nie układa mu się...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Michael Mann handluje bronią

  Michael Mann ( "Ostatni Mohikanin" , "Informator" , "Ali" ) wyreżyseruje film pod tytułem "Arms and the Man". Projekt zostanie oparty na artykule z New York Times Magazine , opowiadającym o mrocznym rynku handlarzy bronią. Scenariusz napisze autor artykułu, Peter Landesman.

 • "Red Dragon": Zdjęcia jesienią

  Informowaliśmy już o przygotowaniach do realizacji prequela słynnego filmu "Milczenie owiec". Prace nad obrazem trwają już od pewnego czasu. "Red Dragon" będzie adaptacją pierwszej książki autorstwa Thomasa Harrisa, opowiadającej o krwiożerczym psychiatrze-kanibalu. Jak twierdzą producenci, zdjęcia mają rozpocząć się już jesienią. Wciąż jednak nie wiadomo, kto wcieli się w postać Hannibala

Wideo na temat: michael mann zdjęcia
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.