• Informacje na temat:

  michael owen

Artykuły na temat: michael owen
 • "The Knick": Nowy serial z Clivem Owenem

  Na początku sierpnia rozpocznie się emisja nowego serialu obyczajowego produkcji Cinemax, "The Knick" z Clivem Owenem w roli doktora Johna Thackery’ego, genialnego chirurga, który pokonuje granice medycyny na początku XX wieku, wprowadzając pionierskie metody leczenia. Reżyserem serialu jest laureat Oscara, Steven Soderbergh.

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • "The Knick" na DVD

  ..."The Knick" to serial, który podbił serca widzów i krytyków. Produkcja wyreżyserowana przez Stevena Soderbergha, z Clivem Owenem opowiada o lekarzach z początku XX wieku, którzy w odważny, ale i szokujący sposób dokonywali odkryć mających wkrótce stać się fundamentami współczesnej medycyny.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "9-1-1: Lone Star": Pierwsza zapowiedź kontynuacji popularnego serialu!

  ...się fabuła nowej serii stacji Fox, jest Owen Strand - jedyny ocalały ze strażaków z jednej z nowojorskich remiz strażackich, którzy zginęli podczas ataku na World Trade Center. Kiedy do podobnej(...). Sierra McClain, Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Rafael Silva i Julian Works. Premierowy epizod serialu zadebiutuje w styczniu 2020 roku. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • "The Knick": 2. sezon na DVD

  ...medyczne walcząc o życie i zdrowie pacjentów, których inni skazali już na śmierć. Na czele zespołu stoi dr John Thackery (Clive Owen), wybitny chirurg uzależniony od kokainy i opium. Odważny(...), pielęgniarki i inni bohaterowie zmagają się z własnymi prywatnymi i zawodowymi wyzwaniami... W roli głównej w serialu wystąpił Clive Owen ("Król Artur", "Hemingway i Gellhorn"), któremu na ekranie...

 • Jest pierwszy zwiastun "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona

  Wytwórnia Warner Bros zaprezentowała pierwszy zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona "Inherent Vice". W ekranizacji powieści "Wada ukryta" Thomasa Pynchona zobaczymy Joaquina Phoenixa, Josha Brolina i Reese Witherspoon.

 • Nowości Disney+ 2020: Zapowiedzi serialowe

  ...razem w limitowanym serialu, który będzie rozgrywał się po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers: Koniec gry". W jedną z głównych ról wcieli się Owen Wilson. Big Shot Trener z dość(...). W rolach głównych występują Michael Cimino, Ana Ortiz, James Martinez, Isabella Ferriera, Mateo Fernandez, Rachel Naomi Hislon, Bebe Wood, George Sear. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w sierpniu...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.