• Informacje na temat:

  michael owen

Artykuły na temat: michael owen
 • "The Knick": Nowy serial z Clivem Owenem

  Na początku sierpnia rozpocznie się emisja nowego serialu obyczajowego produkcji Cinemax, "The Knick" z Clivem Owenem w roli doktora Johna Thackery’ego, genialnego chirurga, który pokonuje granice medycyny na początku XX wieku, wprowadzając pionierskie metody leczenia. Reżyserem serialu jest laureat Oscara, Steven Soderbergh.

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • "The Knick" na DVD

  ..."The Knick" to serial, który podbił serca widzów i krytyków. Produkcja wyreżyserowana przez Stevena Soderbergha, z Clivem Owenem opowiada o lekarzach z początku XX wieku, którzy w odważny, ale i szokujący sposób dokonywali odkryć mających wkrótce stać się fundamentami współczesnej medycyny.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "The Knick": 2. sezon na DVD

  ...medyczne walcząc o życie i zdrowie pacjentów, których inni skazali już na śmierć. Na czele zespołu stoi dr John Thackery (Clive Owen), wybitny chirurg uzależniony od kokainy i opium. Odważny(...), pielęgniarki i inni bohaterowie zmagają się z własnymi prywatnymi i zawodowymi wyzwaniami... W roli głównej w serialu wystąpił Clive Owen ("Król Artur", "Hemingway i Gellhorn"), któremu na ekranie...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Weekend w serialach

  .... Bridget i Owen odwiedzają Forrester Creations. Przynoszą Erikowi i Brooke ważne informacje. Wiadomość robi olbrzymie wrażenie na Jackie. "O mnie się nie martw" odc.8 Aśka rozpacza po wyprowadzce(...) skonfiskowany paszport. Zamierza uciec z Jemenu. Z kolei Michael planuje swój kolejny ruch. "Tutanchamon" odc.2 Horemheb pozostawia rannego faraona na polu walki i na czele armii wkracza do Teb...

 • Jest pierwszy zwiastun "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona

  Wytwórnia Warner Bros zaprezentowała pierwszy zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona "Inherent Vice". W ekranizacji powieści "Wada ukryta" Thomasa Pynchona zobaczymy Joaquina Phoenixa, Josha Brolina i Reese Witherspoon.

 • Nominacje do Critics' Choice Awards

  ...), Clive Owen ("The Knick" - Cinemax), Liev Schreiber ("Ray Donovan" - Showtime), Justin Theroux ("Pozostawieni" - HBO), Aden Young ("Rectify" - Sundance) Najlepszy aktor w filmie telewizyjnym lub(...) w serialu komediowym Andre Braugher ("Brooklyn Nine-Nine" - Fox), Jaime Camil ("Jane the Virgin" - The CW), Jay Duplass ("Transparent" - Amazon), Neil Flynn ("The Middle" - ABC), Keegan-Michael Key...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Wideo na temat: michael owen
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.