• Informacje na temat:

  michael palin

Artykuły na temat: michael palin
 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Monty Python z kina do radia

  Michael Palin ( "Żywot Briana" ), znany przede wszystkim ze swojego związku z Latającym Cyrkiem Monty Pythona, stwierdził ostatnio, iż ma już serdecznie dosyć kina i telewizji. Aktor postanowił teraz zainteresować się radiem.

 • Gwiazda Monty Pythona na Jasnej Górze

  Ekipa brytyjskiej telewizji BBC realizowała w poniedziałek (25 września) na Jasnej Górze zdjęcia do serialu dokumentalnego "Palin's New Europe". Gwiazdą serialu jest słynny komik, aktor i podróżnik Michael Palin - w przeszłości członek legendarnej brytyjskiej grupy "Monty Pythona". Powiedział on, że jest pod dużym wrażeniem tego, co zobaczył w Częstochowie.

 • Powrót Monty Pythona!

  Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

 • Ani Mru Mru z Monty Pythonem!

  Zapowiadany od kilku miesięcy wspólny występ kabaretu Ani Mru Mru z Michaelem Palinem, członkiem legendarnej grupy Monty Pythona, odbył się w piątek, 22 września, w Teatrze Dramatycznym w Elblągu. Artyści wystąpili wspólnie w piosence "Arka Noego". Michael Palin zagrał rolę trzeciego "dziecka" obok kabaretowych "dzieci" Michała Wójcika i Waldka Wilkołka oraz "ojca" Marcina Wójcika.

 • Don Kichot a la Monty Python

  Wygląda na to, że jeden z członków legendarnej grupy Monty Pythona - Michael Palin - powróci z emerytury skuszony rolą w filmie innego z "Pythonów" - Terry'ego Gilliama.

 • Skłócony Monty Python?

  Ostatnio pisaliśmy o tym, że członkowie grupy Monty Pythona rozważają jeszcze raz zebrać się i nakręcić ostatni swój wspólny film. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był Michael Palin. Okazuje się jednak, że Eric Idle, który wcześniej nie wypowiedział się publicznie na ten temat, jest przeciwny całemu projektowi.

 • Powrót Monty Pythona?

  Michael Palin, Terry Gilliam i Terry Jones, czyli mocna reprezentacja zabawnego i popularnego do dziś "Latającego cyrku Monty Pythona", planują znów zebrać się i nagrać finałowy występ.

 • Dwóch członków Monty Pythona kręci film

  Epoka surrealistycznych wygłupów "Latającego cyrku Monty Pythona" to już chwalebna przeszłość, jednak członkowie grupy nadal kręcą filmy. Teraz Terry Gilliam ( "Nieustraszeni bracia Grimm" , "Kraina traw" ) i Michael Palin ("W 80 dni dookoła świata z Michaelem Palinem") zamierzają zewrzeć szyki.

 • "Prawda" Palina tylko w INTERIA.PL!

  Już 5 czerwca do polskich księgarń trafi "Prawda", najnowsza powieść Michaela Palina, jednego z filarów legendarnej grupy Monty Pythona, aktora, producenta, pisarza, kompozytora, a ostatnimi laty - znanego podróżnika. Tylko w INTERIA.PL przeczytacie fragmenty tej książki.