• Informacje na temat:

  michael palin aktor

Artykuły na temat: michael palin aktor
 • Monty Python z kina do radia

  Michael Palin ( "Żywot Briana" ), znany przede wszystkim ze swojego związku z Latającym Cyrkiem Monty Pythona, stwierdził ostatnio, iż ma już serdecznie dosyć kina i telewizji. Aktor postanowił teraz zainteresować się radiem.

 • Gwiazda Monty Pythona na Jasnej Górze

  Ekipa brytyjskiej telewizji BBC realizowała w poniedziałek (25 września) na Jasnej Górze zdjęcia do serialu dokumentalnego "Palin's New Europe". Gwiazdą serialu jest słynny komik, aktor i podróżnik Michael Palin - w przeszłości członek legendarnej brytyjskiej grupy "Monty Pythona". Powiedział on, że jest pod dużym wrażeniem tego, co zobaczył w Częstochowie.

 • "Prawda" Palina tylko w INTERIA.PL!

  Już 5 czerwca do polskich księgarń trafi "Prawda", najnowsza powieść Michaela Palina, jednego z filarów legendarnej grupy Monty Pythona, aktora, producenta, pisarza, kompozytora, a ostatnimi laty - znanego podróżnika. Tylko w INTERIA.PL przeczytacie fragmenty tej książki.

 • Powrót Monty Pythona!

  Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

 • Don Kichot a la Monty Python

  Wygląda na to, że jeden z członków legendarnej grupy Monty Pythona - Michael Palin - powróci z emerytury skuszony rolą w filmie innego z "Pythonów" - Terry'ego Gilliama.

 • Eminem ponownie "przywalił"

  Zobacz najnowszy teledysk Eminema do utworu "We Made You" !

 • Dla kogo Złote Maliny?

  Komediowy aktor Adam Sandler, który jest również producentem filmowym, scenarzystą i muzykiem, został "uhonorowany" wątpliwym zaszczytem aż 11 nominacji do Złotych Malin przyznawanych za najgorsze produkcje filmowe ub. roku. Ogłoszenie nominacji do Złotych Malin odbywa się tradycyjnie w przeddzień uroczystości przyznania Oscarów.

 • Monty Python w Cinema City

  20 lipca grupa Monty Pythona pożegnała się z londyńską publicznością ostatnim już przedstawieniem "Monty Python Jak Żywy (prawie)". Teraz polscy fani będą mogli śmiać się do łez z rycerzy Świętego Graala. Już 6, 8 i 10 sierpnia wyłącznie w kinach Cinema City odbędą się retransmisje wyjątkowego spektaklu.