• Informacje na temat:

  michael palin komik

Artykuły na temat: michael palin komik
 • Powrót Monty Pythona!

  Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

 • Monty Python powrócił, publiczność zachwycona

  Latający cyrk Monty Pyhtona po prawie 35 latach powrócił na żywo we wtorek wieczorem na londyńskiej arenie O2. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Terry Gilliam i Michael Palin - dziś panowie w wieku od 71 do 74 lat - dadzą w sumie 10 pożegnalnych występów.

 • Monty Python znowu na scenie

  Angielscy komicy tworzący legendarną grupę o nazwie Monty Python zapowiedzieli powrót na scenę - poinformował jeden z nich, Terry Jones. Wiadomość błyskawicznie obiegła nie tylko brytyjskie media.

 • Gwiazda Monty Pythona na Jasnej Górze

  Ekipa brytyjskiej telewizji BBC realizowała w poniedziałek (25 września) na Jasnej Górze zdjęcia do serialu dokumentalnego "Palin's New Europe". Gwiazdą serialu jest słynny komik, aktor i podróżnik Michael Palin - w przeszłości członek legendarnej brytyjskiej grupy "Monty Pythona". Powiedział on, że jest pod dużym wrażeniem tego, co zobaczył w Częstochowie.

 • Monty Python przed sądem

  Producent filmowy Mark Forstater, który w 1975 r. zrealizował film "Monty Python i Święty Graal", pozwał do sądu członków znanej z surrealistycznego poczucia humoru ekipy komików Latającego Cyrku Monty Pythona - poinformowała telewizja Sky.

 • Monty Python w Cinema City

  20 lipca grupa Monty Pythona pożegnała się z londyńską publicznością ostatnim już przedstawieniem "Monty Python Jak Żywy (prawie)". Teraz polscy fani będą mogli śmiać się do łez z rycerzy Świętego Graala. Już 6, 8 i 10 sierpnia wyłącznie w kinach Cinema City odbędą się retransmisje wyjątkowego spektaklu.

 • Grupa Monty Pythona znów razem!

  Członkowie legendarnej grupy Monty Pythona spotkają się na planie wspólnego filmu. Chodzi o animację, opartą na wspomnieniach nieżyjącego już "Pythona" - Grahama Chapmana.