• Informacje na temat:

  michael pena aktor

Artykuły na temat: michael pena aktor
 • Pogrzeb Jamesa Gandolfiniego

  Twórca serialu "Rodzina Soprano", David Chase, był jedną z gwiazd, które złożyły w czwartek hołd Jamesowi Gandolfiniemu. W Nowym Jorku odbył się pogrzeb aktora.

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • De Niro nie mógł odmówić

  Po wielkim sukcesie "Poradnika pozytywnego myślenia", twórca obrazu David O. Russell skupia się na skompletowaniu obsady do swojego następnego projektu. Na planie spotkają się m.in. Robert De Niro oraz Michael Pena.

 • Kosmici na ulicach Los Angeles

  Michelle Rodriguez, Michael Pena i Bridget Moynahan dołączyli do obsady najnowszego projektu wytwórni Columbia Pictures, "Battle: Los Angeles". Aktorzy na planie spotkają m.in. Aarona Eckharta ("Czarna Dalia", "Mroczny rycerz"), który jest zaangażowany w ten projekt.

 • "Najlepszy film policyjny"

  Thriller "Bogowie ulicy" Davida Ayera ("Dzień próby", "Szybcy i wściekli"), który w nowatorski sposób pokazuje pracę policjantów patrolujących ulice Los Angeles, zostanie przedpremierowo pokazany podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Główne rolę w tej produkcji grają Jake Gyllenhaal ("Tajemnica Brokeback Mountain") i Michael Pena ("Za wszelką cenę").

 • Ryan Reynolds użyczy głosu ślimakowi!

  Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Snoop Dogg i Samuel L. Jackson wystąpią w animacji studia DreamWorks, "Turbo". Gwiazdy użyczą swoich głosów bohaterom filmu o najszybszym ślimaku świata.

 • Nominacje dla artystów latynoskich

  Reżyser Robert Rodriguez ( "Sin City - Miasto Grzechu" ) oraz aktorzy Benicio Del Toro ( "Hellboy" ) i Eva Mendes ( "Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta" ) znaleźli się w gronie nominowanych do nagród dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). Listę nominowanych ogłoszono we wtorek, 4 kwietnia, w Los Angeles.

 • Nie żyje James Gandolfini!

  James Gandolfini, najbardziej znany jako odtwórca roli gangstera Tony'ego Soprano w serialu "Rodzina Soprano", nie żyje! Amerykański aktor zmarł we Włoszech. We wrześniu obchodziłby 52. urodziny.

 • "Masz na imię Justine": Popularniejszy od Almodovara?

  W ostatni piątek, 12 maja, do kin wszedł jedyny polski film w konkursie trwającego właśnie Europejskiego Festiwalu Filmowego - traktujący o problemie seksualnego niewolnictwa kobiet "Masz na imię Justine" Franco de Peny. O tym, jak wyglądały kulisy jego realizacji oraz o tym, że w Indiach "Masz na imię Justine" jest popularniejszy od filmów samego Pedro Almodovara, mówili podczas spotkania w krakowskim kinie ARS reżyser obrazu oraz odtwórczyni głównej roli Anna Cieślak.