• Informacje na temat:

  michael sheen plotki

Artykuły na temat: michael sheen plotki
 • Kate Beckinsale spotyka się z o wiele młodszym kochankiem! Ile on ma lat?!

  Aktorka znana z filmu "Pearl Harbor", nie może chyba znaleźć sobie miejsca u boku jednego mężczyzny. Najpierw była związana przez 7 lat z walijskim aktorem Michaelem Sheenem (48 l.), z którym ma córkę Lily Mo (18 l.). Jednak odeszła od niego dla reżysera Lena Wisemana (44 l.), którego poznała na planie filmu "Underworld". Ale i ten związek nie przetrwał próby czasu, po 12 latach małżeństwa...

 • A jednak! Kate Beckinsale i Pete Davidson są razem

  Plotki o tym, że mają romans wybuchły w styczniu. Para imprezowała razem na Netflix’s Golden Globes afterparty.  Teraz aktorka i jej nowy facet sfotografowani została tuż po występie Pete'a w Los Angeles, gdy tylnymi drzwiami opuszczali lokal.  Przypomnijmy, że Kate Beckinsale ma na swoim koncie ośmioletni związek z aktorem Michaelem Sheenem.  W 1999 roku urodziła się ich córka Lily. Związek...

 • Zagraniczne hity na jesień 2014

  ...dwójki naukowców dotyczących ludzkiej seksualności oparta na faktach. W latach 50. ub. wieku seks to temat tabu, który pełen jest stereotypów. Dr William Masters (Michael Sheen) zamierza obalić(...) Kennexowi (Karl Urban), który niedawno stracił przyjaciela przez decyzję robota. Powoli zmienia zdanie, gdy jego partnerem zostaje Dorian (Michael Ealy), wcześniejszy model obdarzony inteligencją...

 • Allen w obronie Bruni-Sarkozy

  Woody Allen nie dba o plotki dotyczące gwiazdy swojej najnowszej produkcji, francuskiej Pierwszej Damy, Carly Bruni-Sarkozy.

 • Woody Allen na inaugurację Cannes

  Premierowy pokaz najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris" zainauguruje 11 maja 64. edycję festiwalu filmowego w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • 2 sekundy z Carlą Bruni-Sarkozy

  Gdyby ktoś chciał wypatrzyć Carlę Bruni-Sarkozy w zwiastunie najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", musi mocno wytężyć wzrok. Prezydentowa Francji obecna jest w nim tylko przez krótką chwilę.

 • Boi się, że nie znajdzie miłości

  Rachel McAdams martwi się, że nie zazna już prawdziwej i trwałej miłości. 32-letnia gwiazda wyznała, że marzy o takim związku, w jakim trwają jej rodzice.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: michael sheen plotki
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.