• Informacje na temat:

  michael stipe plotki

Artykuły na temat: michael stipe plotki
 • R.E.M. współpracują z Neilem Jordanem?

  W świecie muzyki pojawiły się plotki , że członkowie amerykańskiej grupy R.E.M. zamierzają rozpocząć pracę nad projektem filmowym. W tym celu spotkali się w Dublinie z Neilem Jordanem, reżyserem takich filmów jak "Michael Collins" czy "Gra pozorów".

 • Peter Buck, amerykański gitarzysta znany głównie z zespołu R.E.M., ma zamiar zrobić sobie krótką przerwę w pracy z Michaelem Stipem i Mikiem Millsem, by w marcu wyruszyć w trasę koncertową ze swym własnym projektem Minus 5.

 • Nowi sąsiedzi Bono

  Członkowie irlandzkiej grupy U2 mają nowych sąsiadów w swym mieście. Są nimi członkowie amerykańskiej formacji R.E.M. Twórcy przeboju "Losing My Religion" wynajęli dom w Killiney, ekskluzywnej dzielnicy Dublina, niedaleko od rezydencji w których mieszkają Bono i the Edge, wokalista i gitarzysta U2. Amerykanie przez trzy miesiące będą mieszkać w pięknie położonym domu, z widokiem na morze.

 • Kurt Cobain uhonorowany w 20. rocznicę śmierci

  Pomnik Kurta Cobaina, komiks i musical o życiu lidera Nirvany - to niektóre z idei upamiętnienia muzyka w przypadającą na sobotę 20. rocznicę jego samobójczej śmierci. Cobain zastrzelił się 5 kwietnia 1994 r. Jak napisał w liście: nie mógł znieść tego, co muzyczny biznes uczynił z nim i jego muzyką.

Wideo na temat: michael stipe plotki
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.