• Informacje na temat:

  michael stipe zdjęcia

Artykuły na temat: michael stipe zdjęcia
 • R.E.M. odstają od reszty wykonawców

  Michael Stipe, wokalista amerykańskiej grupy R.E.M., przyznał ostatnio, że jego zespół nie wpasował się w obecne trendy panujące w rocku i muzyce pop. Frontman grupy, która pracuje w Dublinie nad swym nowym albumem, uważa, że to bardzo dobry znak.

 • "Wideoklip to martwe medium"

  W 1980 roku Michael Stipe, Peter Buck, Mike Mills i Bill Berry założyli w Athens, małym amerykańskim miasteczku stanu Georgia, zespół R.E.M. Od wielu lat jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych na świecie grup. Jej utwory "Losing My Religion", "Everybody Hurts" czy też "Man On The Moon", to już właściwie klasyka współczesnego rocka. W połowie kwietnia 2001 r. do sklepów trafił

 • Członkowie amerykańskiej grupy R.E.M. ustanowili rekord w szybkości nagrania teledysku. Zdjęcia do wideoklipu towarzyszącego piosence "Imitation Of Life", zapowiadającej kolejny album zespołu - "Reveal" - trwały zaledwie 20 sekund. Wszystko to dzięki reżyserowi Garthowi Jenningsowi, który miał dość oryginalny pomysł jak teledysk ma wyglądać.

 • "Zrobić świetną płytę"

  Ta amerykańska grupa, z charyzmatycznym wokalistą Michaelem Stipem, początkowo cieszyła się szacunkiem głównie studentów z amerykańskich kampusów. Z czasem...

 • W Cannes, w sobotę wieczorem, 22 maja, wręczono nagrody 57. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Jury pod przewodnictwem Quentina Tarantino ( "Kill Bill: Volume 1" ) obejrzało dziewiętnaście filmów. Złotą Palmę zdobył kontrowersyjny dokumentalny obraz "Fahrenheit 9/11" Michaela Moore'a. Ceremonię wręczenia nagród zdominowali jednak twórcy azjatyccy.

 • 2011: Muzyczne wydarzenia roku

  Adele sprzedaje miliony płyt, lekarz Michaela Jacksona idzie do więzienia, Nergal najciemniejszą gwiazdą polskiej popkultury, wreszcie tragiczny koniec Amy Winehouse. Tak właśnie wyglądał mijający rok w muzycznym show-biznesie, który podsumowujemy w dziesięciu najistotniejszych, naszym zdaniem, wydarzeniach.

 • Teledysk w sex shopie

  Amerykańskie trio R.E.M. postanowiło nakręcić nowy klip w bardzo specyficznym miejscu...

 • Członkowie amerykańskiej formacji R.E.M. ujawnili kilka szczegółów dotyczących ich nowego singla. Wiadomo już, iż pierwszym utworem promującym album "Reveal" będzie piosenka "Imitation Of Life". Trafi on do stacji radio wych już 30 marca, na półtora miesiąca przed premierą płyty.