• Informacje na temat:

  michael white, jai

Artykuły na temat: michael white, jai
 • "Kill Bill" powiększa się

  Powiększa się obsada najnowszego filmu Quentina Tarantino, "Kill Bill". Prace nad kolejnym filmem twórcy "Pulp Fiction" trwają już od dłuższego czasu, jednak według ostatnich doniesień zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się już latem. Na planie pojawią się między innymi Vivica A. Fox, Michael Jai White i LaTanya Richardson.

 • "Blade 4" bez Snipesa?

  Być może w czwartej części słynnego horroru "Blade" nie wystąpi jego główny bohater, Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Człowiek demolka" ). Informację tę ujawnił David Goyer, reżyser filmu "Blade: Trinity" i scenarzysta poprzednich opowieści o łowcy wampirów.

 • Powstanie "Spawn 2"

  Todd McFarlane, twórca legendarnego komiksu "Spawn", poinformował ostatnio o stanie zaawansowania prac nad sequelem filmowej opowieści o superbohaterze. Obraz ma powstać dla wytwórni Columbia, a Todd McFarlane chciałby, aby budżet produkcji zamknął się kwotą około 25 milionów dolarów.

 • Rozbierający się panowie znów na ekranie

  Po wielkim sukcesie filmu "Magic Mike" w Hollywood zaczęła się moda na... męski striptiz. W "fabryce snów" przygotowywany jest kolejny film, którego bohaterowie będą zabawiać panie sprośnym tańcem. Tym razem będzie to "Chocolate City".

 • Tym razem żegnamy braci Golców

  W sobotę (9 kwietnia) z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Pawła i Łukasza Golców z Milówki.

Wideo na temat: michael white, jai
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.