• Informacje na temat:

  michael york plotki

Artykuły na temat: michael york plotki
 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  York Observer". Kolumna jest też materiałem fabularnym oraz wspiera narrację każdego odcinka serialu. Panna Bradshaw poza byciem dziennikarką freelance'erką, jest przede wszystkim nowoczesną kobietą(...)' na początku był seks i kolumna Carrie. Pisząc scenariusz, pomyślałem : 'O Boże, nikt wcześniej czegoś takiego nie czytał'" - mówi "ojciec" serialu Michael Patrick King, podając przykład rozmowy...

 • Serialowy przewodnik

  .... odc.383 Arnold Boczek wchodzi w posiadanie kapelusza, który należał do Michaela Jacksona. Wkrótce sam staje się sławny. odc.384 Zaczyna krążyć plotka, że bohaterka telenoweli "Przepis na miłość" ma(...) się Biszkoptem - małpką swojego kolegi. Wkrótce zwierzak ucieka i powoduje zamieszanie. odc.5 Zuza znajduje błąkającego się, zaniedbanego yorka. W czasie kontroli inspektorzy sanepidu rozpoznają...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Zeta-Jones wraca do Michaela Douglasa!

  Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas próbują ratować małżeństwo - wynika z informacji brytyjskiego tabloidu "The Sun". Para, która w sierpniu, po 13 latach wspólnego życia, ogłosiła separację, daje sobie jeszcze jedną szansę.

 • Jackson ucieka od dzieci i kobiet

  Michael Jackson odciął się od świata!

 • Nie chcą płacić za śmierć?

  Warta 20 milionów dolarów polisa ubezpieczeniowa Michaela Jacksona może nie zostać wypłacona jego dzieciom. Wciąż pojawiają się spekulacje, czy ktoś nie pomógł "królowi popu" w zejściu z tego świata.

 • Seks z obowiązku

  "Seks w wielkim mieście 2" ("Sex and the city 2"), reż. Michael Patrick King, USA 2010, dystrybutor: Warner Bros., premiera kinowa: 28 maja 2010 roku.

 • Powrót króla telewizji?

  W grudniu amerykańscy widzowie pożegnali Larry'ego Kinga. Miejsce charyzmatycznego i gadatliwego dziennikarza zajął Piers Morgan. Życie na emeryturze nie spodobało się chyba dziennikarzowi, bo media już spekulują o jego powrocie do telewizji.

 • Mesjasz, buntownik, łowca wampirów

  Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I choć powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. Kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

Wideo na temat: michael york plotki
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...