• Informacje na temat:

  michał bajor koncert

Artykuły na temat: michał bajor koncert
 • Michał Bajor w żałobie. Zmarł ojciec artysty

  Niestety Michał Bajor (59 l.) podzielił się smutną wiadomością z fanami. W wieku 92 lat zmarł jego ojciec, Ryszard Bajor.

 • Koncert piosenek Marka Grechuty

  Największe przeboje Marka Grechuty i kilka mniej znanych piosenek zmarłego przed dwoma laty artysty zabrzmiało we wtorek wieczorem (7 października) na Koncercie Galowym "Ocalić od zapomnienia" w krakowskim Teatrze im. J. Słowackiego.

 • Michał Bajor żegna ojca. To najsmutniejsze urodziny artysty

  Michał Bajor 13 czerwca kończy 60 lat. Jednak nie jest to radosny dla niego dzień. Zaledwie tydzień przed jego urodzinami zmarł ojciec artysty w wieku 92 lat.

 • Górniak i Steczkowska w hołdzie ofiarom Smoleńska

  Michał Bajor, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski i Justyna Steczkowska wystąpią podczas "Koncertu jednego serca" w hołdzie ofiarom katastrofy smoleńskiej, który odbędzie się we wtorek (22 marca) w stołecznym Teatrze Wielkim-Operze Narodowej.

 • Fani Michała Bajora czują się oszukani

  Michał Bajor (52 l.) w listopadzie ubiegłego roku w ostatniej chwili odwołał swój koncert w domu kultury w Suwałkach. Powodem miały być niezależne od niego problemy z nagłośnieniem - sprzęt, jakim dysponuje ośrodek, jest stary i słaby. Artysta obiecał, że wróci. Dzisiaj mówi: - Moja noga tam nie postanie!

 • Irena Santor: Ja mogłam tylko zaśpiewać

  77-letnia piosenkarka Irena Santor odebrała Złotą Płytę za album "Kręci mnie ten świat". Pod takim tytułem odbył się specjalny koncert z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Tomasza Filipczaka i Krzysztofa Herdzina.

 • Bajor nie ma kontaktu ze Stalińskim

  Michał Bajor małego Pawła Maurycego Stalińskiego (21 l.) podawał do chrztu w Watykanie i wychowywał go, pomieszkując w domu Doroty Stalińskiej na warszawskiej Chomiczówce. Teraz, po latach, nie ma z nim żadnego kontaktu...

 • "Opole! Kocham Cię!". Startuje Festiwal Piosenki Polskiej

  50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. W piątek zaplanowano koncerty SuperDebiutów z Marylą Rodowicz oraz SuperPremier. W sobotę odbędą się SuperJedynki i Kabareton, a w niedzielę koncert jubileuszowy z okazji 50-lecia "Opole! Kocham Cię! - Gala Jubileuszowa 50. KFPP w Opolu".

 • Koncert jednego serca

  ..., Michał Bajor, Ryszard Rynkowski i Justyna Steczkowska - to tylko kilkoro z wielu wykonawców, którzy wzięli udział w "Koncercie jednego serca". Na widowni Teatru Wielkiego zasiedli członkowie rodzin(...), gdzie miały się odbyć uroczyste obchody 70-lecia zbrodni katyńskiej. Za kilkanaście dni, 10 kwietnia, w pierwszą rocznicę katastrofy telewizyjna Dwójka nada widowisko muzyczno-baletowe "Koncert jednego...

 • Nie będzie "Mam talent!"

  Z okazji Dnia Wszystkich Świętych stacje telewizyjne zmieniają swoje ramówki. Nie będzie kilku programów, m.in. "jak Oni śpiewają" czy "Mam talent".

Dyskusje na temat: michał bajor koncert
 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  9 marca 2009 roku przyjaciele aktorki zorganizowali na jej rzecz koncert charytatywny. Wystąpili w nim m.in. Maryla Rodowicz i Michał Bajor. Zebrano 73 tysiące złotych. Powiedz, co to jest za kwota, jak za jeden dzien zdjeciowy lub pokazanie gołej d... w Playboyu, nie mowiąc juz o reklamie, biorą o wiele więcej. Takie było hojne to celebryckie szambo. A teraz tak potrafią pięknie wspominać, że