• Informacje na temat:

  michał cały

Artykuły na temat: michał cały
 • Michał Figurski trafił do szpitala? "Cały zaplanowany zabieg się udał"

  Michał Figurski (43 l.) podobno znów trafił do szpitala. Jak donoszą media, okazało się, że znaleziono dla niego dawcę organów. Dziennikarz miał przejść operację. Jaki jest jego stan?

 • Michał Malitowski zakończył karierę taneczną

  Nikt się tego nie spodziewał. Decyzja Michała była do ostatnich chwil utrzymana w wielkiej tajemnicy. Aż wreszcie, po rekordowym, 8 z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool, tancerz wygłosił wzruszającą mowę.

 • "Na Wspólnej": Michał wraca do domu!

  ...tych warunków. Tymczasem Tomek dowiaduje się, że Beata - jego jedyny świadek - zniknęła! Czy Anastazja potwierdzi jej zeznania? Michał wraca do domu - jak zareaguje Kinga? Michał dowiaduje się(...) na nią cały kieliszek czerwonego wina. Czy to koniec jej pracy?

 • Michał Witkowski: Robert Leszczyński nie był typem intelektualisty

  Michał Witkowski wspomina Roberta Leszczyńskiego jako człowieka wesołego i energicznego, ale niezbyt głębokiego pod względem intelektualnym. Twierdzi, że dziennikarz był uzależniony nie tylko od używek, ale także obecności w mediach. Pogrzeb Roberta Leszczyńskiego odbył się 10 kwietnia na warszawskich Powązkach.

 • "Przyjaciółki": Dwie wdowy po Michale!

  Anka, Patrycja i Zuza rozmawiają o pojawieniu się Edyty na pogrzebie. Patrycja cały czas  nie może uwierzyć w to, co powiedziała jej dziewczyna. - Ja nie rozumiem, co się tam stało. Ona mi pokazała pierścionek zaręczynowy? Ale to jest niemożliwe - powie oszołomiona Patrycja. Patrycja nie wierzy w ich ślub, który rzekomo miał się odbyć po rozwodzie Patrycji i Michała. Patrycja z Elą...

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

 • Michał Urbaniak: Przepustka do wolności

  Już jako młody człowiek Michał Urbaniak (75 l.) miał wielkie plany. Marzyła mu się zagraniczna kariera, koncerty w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie oraz stały azyl w Nowym Jorku, mekce(...) rozszerzyła się o kolejny punkt - powołanie do wojska. Jak się przed nim uratował? Michał od dzieciństwa zdradzał zainteresowanie muzyką. Po ukończeniu średniej szkoły muzycznej w Łodzi, gdzie doskonalił się...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Roast Michała Szpaka: Michał Figurski był tematem numer jeden!

  Po roaście Kuby Wojewódzkiego (53 l.) przyszła pora na roast Michała Szpaka (25 l.). Zaproszeni goście, w tym m.in. Beata Tadla (41 l.) i Hubert Urbański (50 l.), silili się, aby obrzucić błotem popularnego piosenkarza. Jak im to wyszło?

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

Zdjęcia na temat: michał cały
 • Michał Piróg
Wideo na temat: michał cały
 • "Wojenne dziewczyny": Michał Czernecki o serialu

  Michał Czernecki (serialowy Witek) opowiada o "Wojennych dziewczynach, o swoim bohaterze, jego relacjach z Ewką (Vanessa Aleksander) oraz o tym, co odróżnia najnowszą produkcję TVP od "Czasu honoru". - Cały nasz wysiłek polega na tym, żeby dać temu serialowi kobiecą optykę postrzegania świata. Witek jakoś się w tą optykę wpisuje. Tutaj nie ma wielu ludzie niezłomnych, nie ma takich bohaterów

 • Michał Witkowski: Robert Leszczyński był powierzchowny

  Michał Witkowski wspomina Roberta Leszczyńskiego jako człowieka wesołego i energicznego, ale podkreśla jednocześnie, że nie był typem intelektualisty. – Dzwonią do mnie tabloidy i mówią: słuchaj(...) trzeźwy i w pełni szczęśliwy umarł na najnormalniejszą cukrzycę, chociaż wątpię – mówi Michał Witkowski.

 • Michał Wiśniewski ma psychofankę

  "Generalnie jest to osoba po prostu chora. I to jest przykre w całej tej sytuacji" - mówi Michał Wiśniewski agencji Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: michał cały