• Informacje na temat:

  michał chorosiński dzieci

Artykuły na temat: michał chorosiński dzieci
 • Michał Chorosiński: Dziękuję Bogu za wszystko, co mam

  Wiara zawsze daje mu oparcie. Dzięki niej uratował swoje małżeństwo. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem piątki dzieci. Choć w życiu jego rodziny nie brakuje radosnych chwil, zdarzały się jednak także dramatyczne momenty, jak wtedy, gdy ich najstarsza córeczka jako noworodek doznała poważnych obrażeń!

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński myślą o szóstym dziecku! "Żyjemy na bombie"

  Maluchy dały nam mocno popalić, ale definitywnie nie zamknęliśmy jeszcze tematu - mówi aktor Michał Chorosińsi (42 l.), pytany, czy z żoną Dominiką Figurską (38 l.) dają sobie jeszcze szansę na powiększenie rodziny.

 • Dobrze mieć dużo dzieci?

  Dla kobiety, która marzy o karierze, dziecko może wydawać się problemem. Nasze gwiazdy jednak przełamują ten stereotyp.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Trudny czas błądzenia!

  Przed laty ich związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś promują wierność.

 • W niedzielę, 28 stycznia, na murawie Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się II Turniej Karnawałowy Piłki Halowej o Puchar fundacji Art Sport. W turnieju udział wzięło 15 drużyn, w tym dwa zespoły Reprezentacji Artystów Polskich.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Dzieci to nasz największy skarb!

  W domu Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) wielka krzątanina. Wszyscy odliczają dni do Wielkanocy. Świąteczna atmosfera udzieliła się też piątce ich dzieci: Anastazji(...) obowiązków. W kuchni stawiamy na twórczą współpracę. - Michał Chorosiński: Dominika może liczyć na pomoc córek – 13-letniej Nastki i 2 lata młodszej Matyldy. Chętnie dołącza do nich najstarszy syn...

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Mają wielką pomoc!

  ...mieli wsparcia, byłoby krucho... Jak donosi tygodnik "Na Żywo", para może liczyć na rodziców Chorosińskiego. A szczególnie ojca Michała. Profesor Andrzej Chorosiński to ceniony w świecie wirtuoz(...) tym jego pomoc się nie kończy... "To właśnie rodzice Michała partycypują w czesnym za szkołę katolicką, do której uczęszcza ich trójka dzieci: Anastazja. Matylda i Józio. Państwo Chorosińscy mieszkają...

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?