• Informacje na temat:

  michał czarnecki

Artykuły na temat: michał czarnecki
 • Michał Czarnecki: dzięki żonie stanął na nogi! Wiele mu wybaczyła!

  Michał Czarnecki (40 l.) walcząc o sukces aktorski długo był mężem i ojcem na odległość. Nie ustrzegł się też pokus związanych z zawodem. Jednak udało mu się ocalić rodzinę.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • "Na dobre i na złe“: Wszystkie sekrety Michała

  Wkrótce dr Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) wyzna swojej dziewczynie Justynie (Karolina Czarnecka), że ją kocha i zaproponuje ślub. Zrobi to chwilę po spotkaniu z Kasią Smudą (Ilona Ostrowska)...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  ...zadebiutuję w "Na dobre i na złe", a prawdopodobnie jesienią w "Drogach wolności". To co robisz w "Na dobre i na złe"? - Na razie miałem przyjemność zagrania z Michałem Żebrowskim, Iloną Ostrowską i Karoliną Czarnecką. Michał, moja postać, zapowiada się bardzo ciekawie. Już na dzień dobry popada w konflikt ze swoim pryncypałem, czyli dr. Falkowiczem. Pojawią się też historie z innymi postaciami...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "Na dobre i na złe": Wedding plannerka w Leśnej Górze

  Po wakacyjnej przerwie wierni widzowie "Na dobre i na złe" poznają nową bohaterkę Aleksę Wiedeńską, ekscentryczną i nad wyraz temperamentną organizatorkę ceremonii ślubnych. Kto ją zatrudni: profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i mecenas Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) czy raczej doktor Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) i jego narzeczona Justyna (Karolina Czarnecka)?

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • "Przyjaciółki" po raz 8.!

  Czy Zuza na dobre zapomniała o Jerzym? Czy Anka będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? Czy Inga i Robert wezmą ślub? A Patrycja rozwiedzie się z Michałem?

 • Michał Piróg malkontentem

  Michał Piróg krytykował wszystkich, Augustin Egurrola cierpiał na nadmiar optymizmu. Pod znakiem lat 60., 70. i 80. minęła dziewiąta odsłona programu "You Can Dance". Z programem musieli pożegnać się Justyna Banasiak i Tomasz Prządka.

Zdjęcia na temat: michał czarnecki
Wideo na temat: michał czarnecki
 • U "Przyjaciółek" szykują się rewolucje

  Zuza (Anita Sokołowska) zapragnie mieć dziecko z Jankiem (Marek Bukowski). Jednak jej serce znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Jerzy czy Janek? Zuza stanie przed trudnym wyborem! Patrycja (Joanna Liszowska) po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże

Dyskusje na temat: michał czarnecki
 • Re: "Wojenne dziewczyny": Michał Czernecki o serialu

  Ja osobiście serial uwielbiam, gdyż pokazuje nie tylko wojnę, strzelanie, itp. Uświadamia nam, jak kiedyś ludzie żyli i ze mimo okupacji, nie poddawali sie, walczyli, zakochiwali i zaprzyjaźniali sie. A jesli chodzi o grę aktorska to nie jest najgorsza, a moje serce skradła serialowa Ewka grana przez Vanesse Aleksander i jej historia z Witkiem (Michał Czarnecki). Bardzo polecam i mam nadzieje, że

 • Re: "Diagnoza": Michał Czernecki gra w serialach dla pieniędzy?

  Niestety uważam, że Diagnoza to bardzo kiepski serial co nie znaczy, że pan Czarnecki ma sobie nie zarobić na utrzymanie rodziny w tego rodzaju produkcjach. Wybredny w każdym razie nie jest, bo nie musi, natomiast wyraźnie wybredny jest jeżeli chodzi o standard życia...z pewnością którym to bogactwem może wielu ludziom zaimponować oraz bez wstydu pochwalić się na rozmaitych portalach

 • Re: Hubert oświadcza się Marysi!

  nie było cię czekałam na ciebie w szkole

 • Re: Hubert oświadcza się Marysi!

  ja ciebie też zapraszam jutro na wyscigową do mojej szkoły