• Informacje na temat:

  michał czernecki aktor

Artykuły na temat: michał czernecki aktor
 • Michał Czernecki stanął przed trudną decyzją

  Zawodowy sukces Michała Czerneckiego (40 l.) staje się dla niego i jego bliskich źródłem coraz większego problemu. W związku z tym aktor i jego żona mają teraz nie lada dylemat...

 • Producent "Wałęsy" zwrócił pieniądze od Amber Gold

  Firma Akson Studio, producent filmu "Wałęsa" w reż. Andrzeja Wajdy, zwróciła całą uzyskaną od spółki Amber Gold kwotę, czyli 3 mln zł netto wraz z należnym podatkiem VAT; kwota ta stanowiła wartość umowy sponsoringu - poinformował prezes Akson Studio.

 • Michał Czernecki: To nie koniec rozłąki z żoną!

  Michał Czernecki nie ukrywa, że decyzja producentów serialu TVP mocno go zszokowała. Co dalej?

 • Barczyk: "Hamlet" w kopalni

  Ekipa taterników zaangażowana do instalacji oświetlenia, praca na głębokości 130 metrów i rygorystyczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa - to kulisy realizacji najnowszej premiery Teatru Telewizji - "Hamleta" w reżyserii Łukasza Barczyka ("Patrzę na ciebie, Marysiu", "Przemiany" ), który realizuje spektakl w Kopalni Soli w Wieliczce.

 • "Diagnoza": Michał Czernecki gra w serialach dla pieniędzy?

  Michał Czernecki, czyli doktor Piotr Sadzik z "Diagnozy" i Paweł Melech z "Leśniczówki", uważa, że w Polsce powstaje coraz więcej świetnych seriali. - Produkcje telewizyjne realizowane w naszym kraju są dziś na naprawdę dobrym poziomie - mówi i dodaje, że zawsze chętnie przyjmuje propozycje udziału w serialach.

 • "Wojna polsko-ruska" w Krakowie

  Premiera filmu Xawerego Żuławskiego "Wojna polsko-ruska", będąca ekranizacją słynnej powieści Doroty Masłowskiej, odbędzie się podczas kwietniowego festiwalu Off Plus Camera (17-26 kwietnia).

 • Michał Czernecki sięgnął dna. O wszystkim opowiedział w nowej książce

  Michał Czernecki (40 l.), chłopak z Zagłębia, który doświadczył trudnego dzieciństwa, dwóch prób samobójczych i depresji. Choć odbił się od dna, jego walka wciąż trwa. O wszystkim opowiedział w niedawno wydanej książce. Wspomnienia odżyły na nowo.

 • P. Wojcieszek o miłości w Weronie

  "Doskonałe popołudnie" w reżyserii Przemysława Wojcieszka ( "Głośniej od bomb" , 'W dół kolorowym wzgórzem" ) otrzymało Nagrodę Jury Młodzieżowego na 10. Międzynarodowym Festiwalu Filmów o Miłości w Weronie we Włoszech. "To nie jest film komercyjny ani komedia w stylu Nigdy w życiu , lecz próba krytycznego skomentowania tego, co dzieje się w Polsce" - powiedział reżyser.

 • "Diagnoza": Michał Czernecki planuje przeprowadzkę ze Śląska do Warszawy

  Michał Czernecki, czyli doktor Piotr Sadzik z "Diagnozy" i Paweł Melech z "Leśniczówki", nie kryje, że przywiązuje się do miejsc, ale odkąd większość swojego czasu spędza na planach seriali w stolicy i w domu w Będzinie jest rzadkim gościem, poważnie myśli o przeprowadzce z żoną i synami do Warszawy.

 • "Czas honoru. Powstanie": Nowi bohaterowie

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria "Czasu honoru".

Zdjęcia na temat: michał czernecki aktor
Wideo na temat: michał czernecki aktor
 • Michał Czernecki chciał popełnić samobójstwo

  Aktor Michał Czernecki w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedział o dwóch próbach samobójczych. Dlaczego chciał targnąć się na życie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. sezonu

  , Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula. W nowym sezonie do obsady dołączą: Paweł Deląg, Michał Czernecki, Monika Dryl, Maciej Jachowski i Wojciech Dąbrowski. Kto jeszcze zagra(...)W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich

Dyskusje na temat: michał czernecki aktor