• Informacje na temat:

  michał d napad na bank

Artykuły na temat: michał d napad na bank
 • "Komisarz Alex": O kim fantazjuje... Lucyna?

  Kobiety podobno najczęściej fantazjują o trenerach z siłowni – powie Michał (Antoni Pawlicki) Lucynie (Magdalena Walach), gdy znajdą się sam na sam w windzie. - I o policjantach... - doda, a pani komisarz obrzuci go wymownym spojrzeniem.

 • Serialowy napad na bank

  Kilkudziesięciu żołnierzy w pełnym uzbrojeniu, wojskowe ciężarówki oraz motocykle z karabinami na warszawskiej Starówce wprawiały w osłupienie przechodniów, którzy zastanawiali się, czy znów nie wybuchła wojna. Na szczęście to jedynie zdjęcia do głównego wątku 2. serii "Czasu honoru".

 • Czas honoru

  Michał melduje Margaret, że Halbe chce się spotykać z Celiną. Dla dziewczyny udział w tej akcji to rozkaz, nie chce tylko, by dowiedział się o tym jej...

 • Co jesienią w "Czasie honoru 2"?

  Już we wrześniu Telewizja Polska rozpocznie emisję drugiej części historycznego serial u "Czas honoru". W trzynastu nowych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów: Bronka (Maciej Zakościelny), Janka (Antoni Pawlicki), Michała (Jakub Wesołowski) i Władka (Jan Wieczorkowski).

 • Michał melduje Margaret, że Halbe chce się spotykać z Celiną. Dla dziewczyny udział w tej akcji to rozkaz, nie chce tylko, by dowiedział się o tym jej...

 • Piotr Adamczyk gestapowcem

  Od pełnej emocji sceny, w której Helena (Ewa Wencel) dowiaduje się, że jej córka, Wanda (Maja Ostaszewska) znalazła się na Pawiaku, rozpoczęły się w środę, 1 kwietnia, zdjęcia do drugiej serii "Czasu honoru". W jednej z nowych ról - oficera Gestapo - pojawi się Piotr Adamczyk.

 • Strzały na Pawiaku

  Michał melduje Margaret, że Halbe chce się spotykać z Celiną. Dla dziewczyny udział w tej akcji to rozkaz, nie chce tylko, by dowiedział się o tym jej...

 • Komedia o pechowych policjantach

  W Warszawie trwają zdjęcia do 13-odcinkowego serial u "Chudy i jego ludzie" (roboczy tytuł brzmiał: "Ludzie Chudego"), realizowanego przez Studio A dla Telewizji Polsat. Reżyserem komediowej opowieści o pechowych policjantach z kryminogennej dzielnicy wielkiego miasta jest Wojciech Adamczyk ("Ranczo").

 • Wychowywanie na ekranie

  Aspirant Mieczysław Nocul (Michał Piela) w nowych odcinkach "Ojca Mateusza" - oprócz ścigania złoczyńców - będzie musiał uporać się z problemami wychowawczymi z dorastającą córką Oli (Gabriela Pietrucha). Zadanie to okaże się wyjątkowo trudne.

 • Orzeł dla Jerzego Hoffmana!

  Reżyser Jerzy Hoffman ( "Potop" , "Ogniem i mieczem" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" ) został tegorocznym laureatem Nagrody Filmowej Orła 2006, przyznawanej za Osiągnięcia Życia. Nazwisko laureata ogłoszono w poniedziałek, 20 lutego, w Warszawie.