• Informacje na temat:

  michał figurski producent

Artykuły na temat: michał figurski producent
 • Odeta Moro i Michał Figurski dali sobie kolejną szansę?!

  Michał Figurski (43 l.) i Odeta Moro (38 l.) zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, uchodzili za małżeństwo idealne. Potem ich drogi się rozeszły. Teraz nie dzieli ich już aż tak wiele!

 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

 • Michał Figurski i Odeta Moro wrócą do siebie?! Choroba dziennikarza zbliżyła ich do siebie

  Mimo że są już jakiś czas po rozwodzie, Odeta Moro (38 l.) i Michał Figurski (43 l.) nadal są sobie bliscy. Przy okazji walki o zdrowie i sprawność dziennikarza, zauważyli, że nadal sporo ich łączy. Zrozumieli, że ich decyzja o rozstaniu została podjęta pochopnie. Ale jeszcze nie wszystko stracone.

 • Kto w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Producenci show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" rozpoczęli właśnie poszukiwania gwiazd, które zatańczą jesienią w programie.

 • Dominika Figurska i jej wielka rodzinna tajemnica!

  ...podkreślała, że największe szczęście daje jej rodzina, którą szesnaście lat temu zaczęła budować z aktorem Michałem Chorosińskim.  Para doczekała się pięciorga dzieci: Anastazji (14), Matyldy (12), Józefa(...) o rozwodzie. W mediach wtedy co i rusz pisano o romansie aktorki z 10 lat starszym kompozytorem. Mówiło się, że Michał Chorosiński także pozwalał sobie na skoki w bok. Jednak po tygodniach trwania...

 • Facet jak cellulit - trudno się go pozbyć

  "Jak się pozbyć cellulitu" to pierwszy film będący efektem współpracy Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza ("Testosteron", "Lejdis"). Jedną z głównych ról zagra Magdalena Boczarska, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała nagrodę za najlepszą rolę w filmie "Różyczka".

 • Michał Figurski nieprędko wróci do pracy! Z czego będzie żył?

  Michała Figurskiego (42 l.) czeka teraz wielomiesięczna rehabilitacja. Kto pomoże mu w tej niezwykle trudnej sytuacji?

 • Maja Sablewska: Krytyka mnie śmieszy

  W rozmowie z INTERIA.PL Maja Sablewska, menedżerka i jurorka "X Factor", opowiada o trudnych początkach w programie, o nie najlepszych relacjach z Kubą Wojewódzkim, odnosi się też do krytyki jej obecności w TVN-owskim show.

 • Odeta Moro-Figurska nic nie wie o nowej partnerce męża?

  Mimo że oficjalnie Michał Figurski (41 l.) wciąż pozostaje w związku małżeńskim z Odetą (36 l.), na co dzień żyje jednak z inną!

 • Maja Sablewska o Wojewódzkim: Można się zauroczyć

  Choć w "X Factorze" często się kłócili, to najwyraźniej Maja Sablewska wciąż pozostaje pod urokiem Kuby Wojewódzkiego.