• Informacje na temat:

  michał figurski rodzice

Artykuły na temat: michał figurski rodzice
 • Córka Michała Figurskiego dostała fuchę w "Teleranku"!

  Joli Fajkowskiej, Sandra Walter, Magda Schejbal, Marcin Tyszka czy Justyna Pochanke. Tym razem szansę na sporą karierę dostała Sonia Figurska, córka Michała Figurskiego i Odety Moro. Dziewczynka była ponoć bezkonkurencyjna na castingu, dlatego znalazła się w gronie prowadzących. Myślice, że zostanie celebrytką jak jej rodzice?

 • Weekend w kinie

  W ten weekend na ekrany polskich kin trafią: hiszpański kandydat do Oscara "W stronę morza" , indyjski romans muzyczny "Czasem słońce, czasem deszcz" , nowy film Woody'ego Allena "Melinda i Melinda" , familijna opowieść "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" , sensacyjny film Jarosława Żamojdy "Rh+" oraz japoński horror "Grudge - Klątwa" .

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Trudny czas błądzenia!

  Przed laty ich związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś promują wierność.

 • Michał Figurski ma już nową kobietę

  Jeszcze niedawno Michał Figurski (40 l.) przeżywał, że jego żona ma romans, a rodzina się rozpada. To już przeszłość. Dziś dziennikarz znów ma apetyt na życie. Dzięki pewnej brunetce.

 • Dominika Figurska i jej wielka rodzinna tajemnica!

  ..., nawet tych z pierwszych stron gazet, może mi pozazdrościć" – przyznała ostatnio. A jak zatem udaje jej się łączyć wychowanie tak licznej gromadki? Nieocenieni są tutaj rodzice Michała Chorosińskiego. Profesor Andrzej Chorosiński to ceniony w świecie wirtuoz muzyki organowej. Choć dziś jest już na emeryturze, to wciąż jest aktywny zawodowo i jeździ po całym świecie. "To właśnie rodzice Michała...

 • Dominika Figurska: Poznałam czystość, poznałam niewierność!

  Przed laty związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś aktorka promuje wierność i pełni funkcję jednej z ambasadorek Światowych Dni Młodzieży!

 • Korwin-Piotrowska kpi z udziału Dominiki Figurskiej w kampanii społecznej!

  Dominika Figurska i Michał Chorosiński zostali niedawno twarzami mocno homofobicznego spotu kontrowersyjnej Fundacji Mamy i Taty! Karolina Korwin-Piotrowska nie wytrzymała i wyśmiała aktorkę, która próbuje teraz uchodzić za moralny autorytet...

 • Dominika Figurska zdradza receptę na... udane małżeństwo: Szukać kompromisów

  Dominika Figurska (38 l.) i Michał Chorosiński (41 l.) pokonali małżeński kryzys. Dziś twierdzą, że życiowy zakręt dał im niebywałą siłę i sprawił, że uczucie w ich związku na nowo odżyło.

 • Dominika Figurska rozgoryczona, że nie jedzie do Brukseli! "To zemsta za moje wystąpienia"

  Prywatnie jest żoną Michała Chorosińskiego i matką piątki dzieci. Krytykuje antykoncepcję, zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Uważa, że kobieta marnuje czas, gdy nie jest w ciąży. Kilka lat temu o romansie Dominiki Figurskiej rozpisywały się wszystkie kolorowe pisma. Wielu nie dowierzało, gdy wkrótce została twarzą akcji "Wierność jest sexy". Tłumaczyła to bardzo osobliwie: "Jak...

 • Dominika Figurska wydaje książkę o macierzyństwie!

  Kilka miesięcy temu na świat przyszło piąte dziecko Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego. Para nie ukrywa tego, że jest bardzo wierząca, a liczna rodzina była ponoć ich wielkim marzeniem. "Na początku wydawało nam się, że na pierwszym się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. I nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że dzieci to wielki skarb!" - cieszyła się Figurska...

Zdjęcia na temat: michał figurski rodzice