• Informacje na temat:

  michał i piotr sobociński

Artykuły na temat: michał i piotr sobociński
 • Hanna Mikuć i Piotr Sobociński: Zabrakło im życia w życiu...

  Hanna Mikuć (61 l.) i Piotr Sobociński (†43 l.) wiedli szczęśliwe życie rodzinne i marzyli o tym, by wspólnie się zestarzeć. Niestety, los okrutnie zadrwił z ich planów...

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • Hanna Mikuć nie ma łatwego życia. Spadł na nią kolejny cios

  Hanna Mikuć (63 l.) musiała przyjąć kolejny bolesny cios. Zmarł jej teść, Witold Sobociński (†89 l.). Wcześniej pożegnała męża, następnie ojca. Na szczęście w jej życiu są też pozytyw. Jednym z nich jest fakt, że niedawno po raz drugi została babcią.

 • "Warsaw Uprising": Międzynarodowa wersja filmu o powstaniu

  Nowa wersja "Powstania Warszawskiego" - filmu złożonego z oryginalnych, pokolorowanych kronik powstańczych - trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Do fabuły dołączono postać amerykańskiego dziennikarza, który opisuje powstanie dla zagranicznych mediów.

 • "Blondynka": Natalia Rybicka szykuje się do ślubu?

  Natalia Rybicka, czyli Sylwia Kubus z "Blondynki", bardzo stara się chronić swoją prywatność i nigdy nie mówi w wywiadach o... mężczyznach, z którymi coś ją łączy. Niedawno jednak aktorka po raz pierwszy zdecydowała się pochwalić całemu światu ukochanym. Okazało się, że jest nim młody operator Michał Sobociński mający już na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo!

 • "Strefa nagości": Dwie wersje erotyzmu

  Dystrybutor filmu "Strefa nagości" zaprezentował zwiastun nowego obrazu Urszuli Antoniak. Opowiadająca o erotycznej grze między dwoma 15-letnimi dziewczynami produkcja trafi na ekrany polskich kin 12 czerwca.

 • Hanna Mikuć: Los okrutnie z niej zakpił! W jednej chwili straciła męża!

  ...straciła męża. Wybitny operator Piotr Sobociński (†51 l.) zmarł na zawał na planie filmu "24 godziny". Cierpiała w milczeniu, by nie okazywać rozpaczy i dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Czytaj więcej na następnej stronie Piotr Sobociński przeszedł do historii polskiego kina jako jeden z najbardziej utalentowanych operatorów. Pracował z największymi, m.in. kręcił zdjęcia do filmów...

 • "Strefa nagości" : Coś osobistego

  "Strefa nagości" Urszuli Antoniak to zmysłowa opowieść o zauroczeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą.

 • Natalia Rybicka: O tym romansie aż huczy. Nowy partner to syn znanej aktorki

  ...z "Seksmisji" i "M jak miłość" aktorki Hanny Mikuć (63 l.) i operatora Piotra Sobocińskiego. Michał Sobociński (31 l.), również operator, po latach związku rozwiódł się w zeszłym roku. Para pozowała(...) tradycjach, na scenę trafiła przypadkiem. Jej ojciec, olimpijczyk judoka Marek Rybicki, pomylił się i zamiast na zajęcia z tańca zapisał ją na casting do musicalu "Piotruś Pan". Zupełnie nieświadomie...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.