• Informacje na temat:

  michał kaczmarek

Artykuły na temat: michał kaczmarek
 • "Komisarz Alex": ​Będzie chciała zabić Orlicza...

  W 8. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" w gościnnym epizodzie zobaczymy znaną i lubianą aktorkę Katarzynę Kwiatkowską. Wcieli się w Elżbietę Kaczmarek - kobietę, która w akcie desperacji wyceluje odbezpieczoną broń prosto w serce Orlicza (Antoni Pawlicki)!

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Malanowski i Partnerzy

  ...jeden z pasażerów, Michał Kaczmarek dobrze pamięta Anchun. Twierdzi, że dziewczynę napastował pod lotu jakiś inny nachalny pasażer, który został potem zatrzymany przez policję. Kaczmarek twierdzi, że ostatni raz widział dziewczynę przy taśmie z bagażami. Kilka godzin potem detektywi docierają do taśm z monitoringu lotniska. Na nagraniach widać, jak Kaczmarek wsiada do taksówki z zaginioną Tajką...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Choroba lądowa

  ...: Filip Bobek, Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Elżbieta Jaroszek (instrumentariuszka), Marcin Zacharzewski (Borys), Piotr Głowacki (prof. Bart), Michał Żebrowski (Falkowicz), Amelia Czaja (Matylda), Marcin Sianko (Paweł), Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Kamil Siegmund, Magdalena Kaczmarek, Kaja Baszyńska, Klaudia Piątek, Mateusz Janicki, Marta Żmuda _ Trzebiatowska...

 • Michał Kaczmarek pójdzie w ślady Paulli?

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Halo, ja czekam na ciebie" debiutującego wokalisty Michała Kaczmarka. W klipie towarzyszy mu aktorka Marysia Niklińska ("Klan"), pamiętana także z "Tańca z gwiazdami".

 • M jak miłość

  Agnieszka zajmuje się w prokuraturze kolejną niebezpieczną sprawą, a jej współpracownica Sylwia Zalewska nagle znika. Tymczasem Asia zauważa, że jej nowy sąsiad Michał ma wyjątkowo podejrzanych(...) tym, jak załamał się i zaniedbał swoją firmę, ma gigantyczne długi. Budzyński uparcie odrzuca w pracy awanse Karoliny, a prawniczka urażona nawiązuje współpracę z jego konkurentką: Jolą Kaczmarek...

 • Kaczmarek: Próba "Kantaty o Wolności"

  We wtorek, 30 sierpnia, na Placu Solidarności pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku, do późnych godzin wieczornych trwały przygotowania do obchodów 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ "Solidarność". O godz. 21.00 wykonawcy spotkali się z Janem A. P. Kaczmarkiem , kompozytorem "Kantaty o Wolności", na ostatniej próbie z podkładem muzycznym.

 • Zaginiona Tajka

  ...pokładzie maszyny lądującej w Warszawie, ale potem ślad po niej zaginął. Detektywi rozmawiają z załogą i pasażerami tego samolotu. Okazuje się, że jeden z pasażerów, Michał Kaczmarek dobrze pamięta Anchun. Twierdzi, że dziewczynę napastował pod lotu jakiś inny nachalny pasażer, który został potem zatrzymany przez policję. Kaczmarek twierdzi, że ostatni raz widział dziewczynę przy taśmie z bagażami...

 • Kaczmarek o "Tajemnicy Westerplatte"

  Pasja, inteligencja i upór twórców - tak na pytanie, co przekonało go do zaangażowania się w prace nad "Tajemnicą Westerplatte" odpowiedział autor muzyki Jan A.P. Kaczmarek. Film w reżyserii Pawła Chochlewa można oglądać w kinach od 15 lutego.

Wideo na temat: michał kaczmarek
 • "M jak miłość": Odcinek 1367.

  Agnieszka zajmuje się w prokuraturze kolejną niebezpieczną sprawą, a jej współpracownica Sylwia Zalewska nagle znika. Tymczasem Asia zauważa, że jej nowy sąsiad Michał ma wyjątkowo podejrzanych(...) tym, jak załamał się i zaniedbał swoją firmę, ma gigantyczne długi. Budzyński uparcie odrzuca w pracy awanse Karoliny, a prawniczka urażona nawiązuje współpracę z jego konkurentką: Jolą Kaczmarek.

Dyskusje na temat: michał kaczmarek