• Informacje na temat:

  michał kaczmarek stal

Artykuły na temat: michał kaczmarek stal
 • "Komisarz Alex": ​Będzie chciała zabić Orlicza...

  W 8. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" w gościnnym epizodzie zobaczymy znaną i lubianą aktorkę Katarzynę Kwiatkowską. Wcieli się w Elżbietę Kaczmarek - kobietę, która w akcie desperacji wyceluje odbezpieczoną broń prosto w serce Orlicza (Antoni Pawlicki)!

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Choroba lądowa

  ...: Filip Bobek, Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Elżbieta Jaroszek (instrumentariuszka), Marcin Zacharzewski (Borys), Piotr Głowacki (prof. Bart), Michał Żebrowski (Falkowicz), Amelia Czaja (Matylda), Marcin Sianko (Paweł), Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Kamil Siegmund, Magdalena Kaczmarek, Kaja Baszyńska, Klaudia Piątek, Mateusz Janicki, Marta Żmuda _ Trzebiatowska...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Pierwsza miłość": "Tak bardzo cię nienawidzę!"

  Jakubowicz). Paweł (Michał Malinowski), który wyruszy na poszukiwania dziewczyny, zostanie dotkliwie pobity przez porywaczy. Mimo to, śledząc Dragona (Krzysztof Zych), wreszcie trafi na ślad ukochanej(...) Michał (Wojciech Błach) wykorzysta okazję i po raz kolejny oświadczy się Marysi (Aneta Zając). Czy w końcu dojdzie do ich ślubu? Tymczasem Jowita (Joanna Opozda) zacznie rodzić. Jej córeczka przyjdzie...

 • "Kantata o Wolności" dla stoczniowców i papieża

  "Kantata o wolności", stworzona dla uczczenia 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania "Solidarności", jest utworem dla stoczniowców i skomponowanym z myślą o nich, ale dedykowanym także Janowi Pawłowi II - podkreślił w poniedziałek, 29 sierpnia, na konferencji prasowej w Gdańsku autor kompozycji, laureat Oscara, Jan A.P. Kaczmarek .

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Premiera w hollywoodzkim stylu!

  ...planów na przyszłość, ale na szczęście zawsze dopisuje mu dobry humor, Jarosław (Piotr Głowacki, czyli Michał Waszyński z "Bodo") to rozsądny, odpowiedzialny i ciepły materiał na męża, wyjątkowo(...)): Alicja Bachleda-Curuś i Aleksandra Hamkało, czyli niezapomniana Ania Bochenek i Julka Burska z "Na dobre i na złe", Joanna Opozda, czyli Jowita Kaczmarek z "Pierwszej miłości", Barbara Kurdej-Szatan...

 • Muzyka filmowa w Warszawie

  Dniem Polskim rozpoczął się w czwartek wieczorem, 25 sierpnia, I Europejski Festiwal Muzyki Filmowej w Warszawie. Półtora tysiąca osób zgromadził na Placu Teatralnym koncert muzyki polskich kompozytorów nagrodzonych na międzynarodowych festiwalach filmowych. "W muzyce jest wiele emocji, a każdy z nas potrzebuje emocji" - powiedział Jan A.P. Kaczmarek , gość honorowy imprezy.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Andrzeja. Prawnik dociera do sądu w towarzystwie swojego adwokata i ukochanej. Tuż przed rozpoczęciem posiedzenia do zaskoczonego Adama podchodzi Jola Kaczmarek i proponuje, by odciął się od Budzyńskiego(...) uniewinniony, a Werner zapowiada Kaczmarek i Kubiak, że wkrótce zamierza pozwać ich za składanie fałszywych zeznań. Po rozprawie przyjaciele idą oblać zwycięstwo w bistro. W tym samym czasie Maria spotyka się...

 • "Tajemnica Westerplatte": Krytycy podzieleni

  Poświęcona obronie Westerplatte "Tajemnica Westerplatte" z Michałem Żebrowskim w roli majora Sucharskiego i z muzyką Jana A.P. Kaczmarka, została we wtorek zaprezentowana na pokazie prasowym w Warszawie. Opinie krytyków o filmie Pawła Chochlewa są podzielone.

Wideo na temat: michał kaczmarek stal
 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.