• Informacje na temat:

  michał kaczmarek stal

Artykuły na temat: michał kaczmarek stal
 • "Komisarz Alex": ​Będzie chciała zabić Orlicza...

  W 8. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" w gościnnym epizodzie zobaczymy znaną i lubianą aktorkę Katarzynę Kwiatkowską. Wcieli się w Elżbietę Kaczmarek - kobietę, która w akcie desperacji wyceluje odbezpieczoną broń prosto w serce Orlicza (Antoni Pawlicki)!

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Pierwsza miłość": "Tak bardzo cię nienawidzę!"

  Jakubowicz). Paweł (Michał Malinowski), który wyruszy na poszukiwania dziewczyny, zostanie dotkliwie pobity przez porywaczy. Mimo to, śledząc Dragona (Krzysztof Zych), wreszcie trafi na ślad ukochanej(...) Michał (Wojciech Błach) wykorzysta okazję i po raz kolejny oświadczy się Marysi (Aneta Zając). Czy w końcu dojdzie do ich ślubu? Tymczasem Jowita (Joanna Opozda) zacznie rodzić. Jej córeczka przyjdzie...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Premiera w hollywoodzkim stylu!

  ...planów na przyszłość, ale na szczęście zawsze dopisuje mu dobry humor, Jarosław (Piotr Głowacki, czyli Michał Waszyński z "Bodo") to rozsądny, odpowiedzialny i ciepły materiał na męża, wyjątkowo(...)): Alicja Bachleda-Curuś i Aleksandra Hamkało, czyli niezapomniana Ania Bochenek i Julka Burska z "Na dobre i na złe", Joanna Opozda, czyli Jowita Kaczmarek z "Pierwszej miłości", Barbara Kurdej-Szatan...

 • "Kantata o Wolności" dla stoczniowców i papieża

  "Kantata o wolności", stworzona dla uczczenia 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania "Solidarności", jest utworem dla stoczniowców i skomponowanym z myślą o nich, ale dedykowanym także Janowi Pawłowi II - podkreślił w poniedziałek, 29 sierpnia, na konferencji prasowej w Gdańsku autor kompozycji, laureat Oscara, Jan A.P. Kaczmarek .

 • Serialowy przewodnik

  ...prośbę Wiktorii zgadza się też wziąć udział w skomplikowanej operacji mózgu. Pacjentem jest młody mężczyzna, Michał, któremu stalowy pręt przebił czaszkę. Ranny miał wypadek, gdy jechał do szpitala do(...), że nie może ich wpuścić. Michał jest wściekły, a zarazem zaniepokojony całą sytuacją. Kolejnego dnia, gdy telefonicznie ustala z deweloperem przyczyny zajścia, przypadkowo potrąca Sebo, który...

 • Muzyka filmowa w Warszawie

  Dniem Polskim rozpoczął się w czwartek wieczorem, 25 sierpnia, I Europejski Festiwal Muzyki Filmowej w Warszawie. Półtora tysiąca osób zgromadził na Placu Teatralnym koncert muzyki polskich kompozytorów nagrodzonych na międzynarodowych festiwalach filmowych. "W muzyce jest wiele emocji, a każdy z nas potrzebuje emocji" - powiedział Jan A.P. Kaczmarek , gość honorowy imprezy.

 • Serialowy przewodnik

  ...się o nic martwić. Jego interesy z Wadimem i Władimirem były całkowicie legalne. Tymczasem Piotr i Janiszewski ustalają wspólną strategię zeznań oraz to, na kogo mogą zwalić winę. CZ odc. 1435 Chcąc(...) imprezą zorganizowaną przez "Kaśkę", Kaczmarek niespodziewanie odwiedza tajemniczy mężczyzna. odc. 2276 Krystian zaniepokojony długą nieobecnością matki, idzie do jej mieszkania. Poznaje tam nowego...

 • "Tajemnica Westerplatte": Krytycy podzieleni

  Poświęcona obronie Westerplatte "Tajemnica Westerplatte" z Michałem Żebrowskim w roli majora Sucharskiego i z muzyką Jana A.P. Kaczmarka, została we wtorek zaprezentowana na pokazie prasowym w Warszawie. Opinie krytyków o filmie Pawła Chochlewa są podzielone.