• Informacje na temat:

  michał karnowski

Artykuły na temat: michał karnowski
 • Kuba Wojewódzki wściekły na Korwin Piotrowską! "Najbrzydsza polska dziennikarka"

  Kuba Wojewódzki stanął w obronie Michała Żebrowskiego!

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce!

  Czarne chmury zbierają się nad tropicielką ploteczek i skandali. Jeszcze niedawno psy wieszał na niej Olivier Janiak i Ewa Chodakowska. Ostatnio do grona "anty-korwin-piotrowskich" dołączył również Kuba Wojewódzki. O co poszło? Dziennikarzowi nie spodobało się, że w swoim felietonie Piotrowska wyśmiała m.in. jego serdecznego kolegę, Michała Żebrowskiego. Celebrytka skrytykowała zdjęcie aktora...

 • Bracia Karnowscy i "Przebojowe Polki" w TVP, śpiewające gwiazdy seriali w Polsacie oraz kolejne edycje znanych pozycji, w tym "Tańca z gwiazdami" w TVN - to niektóre propozycje programowe w wiosennych ramówkach telewizyjnych.

 • Pospieszalski obraża Wellman! Swoje dołożył pisarz!

  ...prawicowi dziennikarze. Trzeba przyznać, że to dość osobliwe podejście do zachowania pluralizmu w mediach publicznych. Tym razem gośćmi Michała Karnowskiego byli: Piotr Zaremba, ksiądz Henryk Zieliński...

 • Pospieszalski wraca do TVP!

  "Bliżej" - tak będzie nazywał się nowy program Jana Pospieszalskiego. Premierowy odcinek widzowie obejrzą na antenie TVP Info 10 listopada.

 • Odszedł z TVP

  Prowadzący główne wydania "Panoramy" TVP2 Krzysztof Ziemiec odchodzi z telewizji publicznej. Ziemiec ma teraz prowadzić programy informacyjne w Telewizji Puls.

 • List w obronie dziennikarki TVP

  Kilkudziesięciu dziennikarzy i publicystów zaprotestowało przeciwko oskarżeniom wysuwanym przeciwko Joannie Lichockiej, która jest podejrzewana o możliwość ujawnienia pytań sztabowi PiS przed ostatnią debatą prezydencką.

 • Nelli Rokita w "Tańcu z gwiazdami"

  Nelli Rokita zaakceptowała propozycję występu w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - informuje "Polska", powołując się na konsultanta politycznego Eryka Mistewicza.

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

Wideo na temat: michał karnowski
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...