• Informacje na temat:

  michał koterski matka

Artykuły na temat: michał koterski matka
 • Michał Koterski: Dlaczego odwleka ślub?!

  Aktor i showman, który w przeszłości zmagał się z nałogiem narkotykowym, pokonał swoje demony, stał się głęboko wierzący. A do tego od półtora roku Michał Koterski (38 l.) świata nie widzi poza(...)" spytali wróżkę Annę Kempisty, co może go powstrzymywać. - Karty tarota pokazują jasno, że pan Michał to trudny mężczyzna, pełen skrajnych emocji. Jest niezwykle uparty, co nie ułatwia mu życia...

 • Filip Bajon nowym dyrektorem Studia Filmowego "Kadr"

  Reżyser i scenarzysta filmowy Filip Bajon będzie dyrektorem Studia Filmowego "Kadr". Decyzję o jego powołaniu podjęła minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska, która zaakceptowała rekomendację komisji konkursowej.

 • Michał Koterski nadal ćpa? "To prywatna sprawa"

  Fakt, iż Michał Koterski (35 l.) przez całe lata uzależniony był od narkotyków i alkoholu, nie jest żadną tajemnicą. Jak sytuacja wygląda dzisiaj?

 • Oni śpiewali... dla mamy

  Półfinałowy odcinek polsatowskiego show "Jak oni śpiewają" był doprawdy wyjątkowy. Pełen miłości i wzruszeń, z udziałem wszystkich dotychczasowych uczestników trzeciej edycji programu.

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  ...wkracza matka Krystiana (Patryk Pniewski) - Ewa (Ewa Gawryluk). Związek z "tą trzecią" za plecami nie jest łatwy. Marysia jednak daje szansę Michałowi na odbudowanie ich relacji. Podczas(...) zamieszanie nie tylko w życiu Sabiny i Radka, ale też Kaśki (Michał Koterski), który starając się pomóc przyjaciółce i przyjmując ją pod swój dach, narazi się swojej dziewczynie Kasi (Karolina Chapko...

 • Gdynia: Torbicka i Stuhr na zakończenie

  W sobotę, 16 września, podczas uroczystej gali zamykającej 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdynia poznamy tegorocznych laureatów. Wśród najczęściej wymienianych tytułów - poza "Placem Zbawiciela" - znajdują się "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marka Koterskiego oraz wyświetlany w piątek, 15 września, "Bezmiar sprawiedliwości" Wiesława Saniewskiego. Gospodarzami uroczystości, która

 • Michał Koterski zostanie ojcem

  To już pewne: dziewczyna Miśka Koterskiego , Monika Gogolińska, spodziewa się dziecka. Nasze przypuszczenia potwierdził Kuba Wojewódzki.

 • Specjalny koncert w "jak Oni..."

  Specjalny koncert z okazji Dnia Matki przygotowały gwiazdy "jak Oni śpiewają". W sobotę, 24 maja, czeka nas sporo wzruszeń.

 • Marcela Leszczak pokazała zdjęcie z synem! To wywołało prawdziwą burzę!

  Michał Koterski (37 l.) i Marcela Leszczak (25 l.) 17 października zostali szczęśliwymi rodzicami. Jednak młodzi rodzice już zdążyli usłyszeć parę słów krytyki dotyczących ich opieki nad maluszkiem.

 • Odświeżona Gdynia

  "Niech Gdynia nie będzie miejscem promocji przeciętniactwa" - przekonuje nowy Dyrektor Artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Michał Chaciński.