• Informacje na temat:

  michał kowalonek myslovitz

Artykuły na temat: michał kowalonek myslovitz
 • Myslovitz: Oto nowy wokalista!

  Michał Kowalonek, wokalista i gitarzysta poznańskiej grupy Snowman, został następcą Artura Rojka w grupie Myslovitz.

 • W stylu Myslovitz

  Myslovitz "1.577", EMI

 • Myslovitz na zamarzniętym jeziorze

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk do "Trzech snów o tym samym" - pierwszego utworu zespołu Myslovitz nagranym z nowym wokalistą Michałem Kowalonkiem.

 • Myslovitz: Kim jest Michał Rojek?

  - Dlaczego wybraliśmy Michała Kowalonka? Potrafi śpiewać Michałem Kowalonkiem, a nie Michałem Rojkiem - Wojtek Powaga z Myslovitz wymownie przejęzyczył się, przedstawiając nowego wokalistę grupy. Nic dziwnego, przecież z Arturem Rojkiem grupa współpracowała dwie dekady.

 • Myslovitz: Nowy i "stare dziady"

  Przed Michałem Kowalonkiem, który w zespole Myslovitz zastąpił Artura Rojka, już pierwsza pomyślnie zdana próba, jaką było spotkanie z fanami zespołu podczas występów na żywo. Teraz, po koncertowym przetarciu, grupę czeka o wiele trudniejszy test - nagranie nowej płyty.

 • Nowy Myslovitz już w maju

  Po dwóch latach od wydania ostatniej płyty "Nieważne jak wysoko jesteśmy..." jeden z najważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej wraca z nowym albumem.

 • Myslovitz: Byłem w szoku

  Gitarzysta Wojciech Powaga z Myslovitz w rozmowie z INTERIA.PL komentuje odejście z zespołu Artura Rojka.

 • "To nie był sen"

  - Z jakiej racji po 20 latach grania, mamy jeszcze komuś coś udowadniać? - irytują się muzycy Myslovitz, którzy wydali właśnie pierwszą płytę bez Artura Rojka.

 • Jak brzmi Myslovitz bez Artura Rojka?

  Do sieci trafił pierwszy utwór zespołu Myslovitz nagrany z nowym wokalistą Michałem Kowalonkiem. Piosenki możecie posłuchać poniżej.

Wideo na temat: michał kowalonek myslovitz
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...